metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rak ~rak (Gość)11.11.2008 18:09

Dlaczego to wielkie Święto jest u nas takie smutne,pompatyczne bez żadnej propozycji dla zwykłych ludzi.Chyba jest to nabytek a raczej pozostałość po komunie.Ludzie bez wątpienia wybraliby weselszą formę świętowania(ciekawe festyny,koncerty w MOK,Amfiteatrze).

00


k-o ~k-o (Gość)11.11.2008 19:30

Dobrze prawisz, raku. Dzień smutny jak smutny jest prezydent Chojniak i jego skórzana czarna marynarka.
A przecież można było zrobić galę w MOK-u. Ale dyrektor MOK-u jeszcze nie może ochłonąć po przyznaniu mu Piotra 2008 za jego Wielkie Dokonania.
Zamknięciem obchodów mógł być uroczysty obiad wydany przez prezydenta miasta w jego ulubionym barze "Piast" przy ulicy Śląskiej, a szczególnym delikatesem, który tego dnia powinien był pojawić się na stołach, są kluski śląskie z sosem i bigosem.
Niech żyje I Brygada!

00


Pomysłowy, ale nie Dobromir ~Pomysłowy, ale nie Dobromir (Gość)11.11.2008 21:57

"k-o" napisał(a):
Dobrze prawisz, raku. Dzień smutny jak smutny jest prezydent Chojniak i jego skórzana czarna marynarka.


Ciekawe, ile ważyła ta marynarka? ;)

00


gabri ~gabri (Gość)11.11.2008 22:43

"k-o" napisał(a):
Zamknięciem obchodów mógł być uroczysty obiad wydany przez prezydenta miasta w jego ulubionym barze "Piast" przy ulicy Śląskiej, a szczególnym delikatesem, który tego dnia powinien był pojawić się na stołach, są kluski śląskie z sosem i bigosem.

co Ci się nie podoba w tym, że jada obiady w Piaście?Dlaczego się tego czepiasz? Serwują tam bardzo smaczne obiady i mnie osobiście nie dziwi że tam jada. Nie podoba Ci się, że odwiedza lokal, który nie jest piękną restauracją? Gdyby konsumował obiady codziennie np. w Calvado to też byś się zapewne przyczepił o to, że wydaje krocie (ceny do najniższych tam mówiąc delikatnie nie należą)na obiady z kieszeni podatników...

00


k-o ~k-o (Gość)11.11.2008 23:58

"gabri" napisał(a):
co Ci się nie podoba w tym, że jada obiady w Piaście?Dlaczego się tego czepiasz? Serwują tam bardzo smaczne obiady i mnie osobiście nie dziwi że tam jada. Nie podoba Ci się, że odwiedza lokal, który nie jest piękną restauracją? Gdyby konsumował obiady codziennie np. w Calvado to też byś się zapewne przyczepił o to, że wydaje krocie (ceny do najniższych tam mówiąc delikatnie nie należą)na obiady z kieszeni podatników...


Nie podoba mi się przede wszystkim on, prezydent. Nie podoba mi się, że w Piotrkowie w Dzień Niepodległości wiało nudą, żadnego sensownego pomysłu. To mi się nie podoba, chyba czytać umiesz. Natomiast, rzeczywiście, stołowanie się prezydenta 80-tysięcznego miasta w okropnym barze (smaczne obiady w smrodzie oparów z garkuchni, wykrzykiwaniu przez czarną od brudu firankę w okienku: "Leniwe na salę raz!" i przy stolikach lepiących się od syfu - to OBCIACH. I tyle. Skąd akurat wiesz, czy ja uważam, że powinien jadać w "Calvado"? Tego nie napisałem. Może powinien. A może w domu powinien jadać? Albo robić sobie kanapki z żółtym serem? Co ci przyszło do głowy przypuszczać, że krytykowałbym go za to, że wydaje w tym "Calvado" krocie na obiady z kieszeni podatników? Piszesz byle co. To według Ciebie w "Piaście" płaci on za te śląskie naszymi pieniędzmi?! Sądzę jednak, że swoimi. Jeżeli masz informacje, że jest inaczej, podziel się z nami swą wiedzą na ten temat. Niech żyje I Brygada!

00


witold k ~witold k (Gość)12.11.2008 09:11

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że jedzenie w taniej restauracji to nic innego jak dawanie jej szansy rozwoju. Natomiast składnie kwiatów przed Grobem Nieznanego Żołnierza przez milicjantów, którzy dla niepoznaki nazywają się emerytami policji, to leki skandal. A to wydarzyło się 11 listopada w PT.

00


lokalny patriota ~lokalny patriota (Gość)12.11.2008 11:08

Hehe. Tak pomyślałem a może p. Chojniak mógł zaprosić pod pretekstem "niezaprosin" przez Kaczyńskiego, byłego prezydenta RP Lecha Wałęsę.?! I było by ciekawiej i miasto sławniejsze by się zrobiło, no co wkońcu Piotrków ma bogatą przeszłość historyczną...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat