metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dcc69 dcc69ranga12.01.2009 15:06

Na parkingu przy Centrum Handlowym Muszkieterowie, al.Sikorskiego 7 w godzinach 11.00 - 16.00 - odbywały się m.in. pokazy zręcznościowe kierowców rajdowych, pokazy samochodów terenowych,rajdowych, tuningowanych i zabytkowych których organizatorem był Automobilklub Piotrkowski który dziękuje bardzo za liczne przybycie. Udało sie sprzedać min. najdroższa w Polsce kiełbaskę z grilla.
Poszła za 100 zł/5 dag.
W sumie Klub tez zebrał kilka tysięcy złotych na rzecz WOŚP.
Można było oprócz jazdy samochodem wykupić rozbicie auta młotem a następnie podpalić go.
Duży pokaz swoich umiejętności pokazała jak zwykle piotrkowska Straż Pożarna.
Do zobaczenia za rok na XVIII Finale WOŚP z Automobilklubem Piotrkowskim.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)12.01.2009 19:20

A o której godzinie były te samochody zabytkowe?
Bo ja byłem tam kilka minut po godz. 15 i z zabytkowych pojazdów widziałem tylko niebieski skuter Osa.
A liczyłem np. na Jaguara na żółtych blachach EP 12A.
Z ciekawostek widziałem tam jedynie driftującą lawetę. :)

00


dcc69 dcc69ranga12.01.2009 19:38

"Piotrkowianin" napisał(a):
A o której godzinie były te samochody zabytkowe? Bo ja byłem tam kilka minut po godz. 15 i z zabytkowych pojazdów widziałem tylko niebieski skuter Osa. A liczyłem np. na Jaguara na żółtych blachach EP 12A. Z ciekawostek widziałem tam jedynie driftującą lawetę. :)


To szkoda ze kolegi nie było po11 kiedy to była przeprowadzana akcja ratunkowa przez Straz Pozarną.
A Zabytki były były od 10 do 15 bo po 15 impreza przenisła sie na tor lodowy :-)

00


lechu ~lechu (Gość)12.01.2009 20:25

zgodzę się z dcc69 byłem na stadionie od 7.30 {taka praca } i auteczka były !!!!! było b. fajnie !!!!

00


lechu ~lechu (Gość)12.01.2009 20:27

Dochodziło do kradzieży -czy w naszym mieście też ??

00


PLastik ~PLastik (Gość)12.01.2009 20:47

Kiepsko wypadliśmy na tle innych miast, aczkolwiek wielki szacun dla tych którzy starali się przy organizacji albo wrzócali pare groszy... miejmy nadzieje, że za rok bedzie glośniejsza Orkiestra w Naszym mieście.

00


Tom. ~Tom. (Gość)13.01.2009 18:32

Nareszcie..... Impreza zorganizowana pod Inter... była najlepszym finałem WOŚP jaki zorganizowano od kilku lat w Piotrkowie. Pełen podziw dla organizatorów.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)13.01.2009 19:10

"dcc69" napisał(a):
A Zabytki były były od 10 do 15 bo po 15 impreza przenisła sie na tor lodowy :-)


A można gdzieś zobaczyć fotki tych zabytków i nie tylko?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat