metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zanzi ~Zanzi (Gość)31.10.2013 10:35

"97300" napisał(a):
A skąd ta wiedza o służbowych komórkach, czy tylko jak zawsze bazgrzesz coś głupiego aby rekord na liście "top komentatoróf" był większy?I po co mówić ......................

A ja tam bym chciała zobaczyć bilingi telefonów urzędasów ;) Nikt normalny nie traci kasy na takie bzdurne "ankiety", więc wynik nie dziwi ;))

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)31.10.2013 19:54

Ankieta, która z góry ogranicza wybór do grona wytypowanych (przez kogo?) kandydatów. Żeby było śmieszniej, to kilkoro z nich nie dostało ani jednego głosu. Bardziej obiektywnie by było, gdyby internauci sami proponowali kandydatów i oddawali głosy. W dodatku głosowanie sms-owe... Lipa.

00


ares1 ~ares1 (Gość)01.11.2013 10:39

"Al-Bundy" napisał(a):
W dodatku głosowanie sms-owe...


Ktoś musi zarabiać na przyszłym prezydencie miasta :)))

00


Mieszkaniec ~Mieszkaniec (Gość)02.11.2013 21:32

Pan Chojniak dużo stracił na smsy w ankiecie, mam nadzieje że nie była to komórka słuzbowa

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga03.11.2013 12:23

"Mieszkaniec" napisał(a):
Pan Chojniak dużo stracił na smsy w ankiecie, mam nadzieje że nie była to komórka słuzbowa

Nadzieja matką głupich...

00


jaro ~jaro (Gość)07.11.2013 14:37

Waldek Matusewicz albo Andrzej Pol to kandydaci na prezydenta naszego miasta pozdrawiam ....

00


Obserwator ~Obserwator (Gość)16.10.2014 18:48

Potrzebny kandydat na Prezydenta taki który rozwali obecne kumpelstwo i rozwiąże Straż Miejską.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat