metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga03.08.2010 12:43

Cytuję:
Spod wirującej głowicy tnącej wyleciał kamień, uderzając w tylne drzwi zaparkowanego samochodu. Pracownik, który był sprawcą szkody, jest przeszkolony w zakresie obsługi kosiarki, a maszyna posiadała fabrycznie zamontowane osłony.

A tak wyglądają te osłony:

Cytuję:
Piotrkowianin
27.07.2010 12:25
A propos PSM: 2 godziny temu traktor z PSM kosił trawę przed moim blokiem:
http://img818.imageshack.us/img818/9597/ursuspsm20100727.jpg[/b]
Ciekawe, co by powiedziała Inspekcja Pracy na brak osłon w kosiarce?

00


erwinek ~erwinek (Gość)03.08.2010 14:09

A ja miałem stłuczoną szybe na terenie SM im Słowackiego,poszedłem bezpośrednio do firmy koszącej trawe.Ponieważ szkoda nie przekraczała 200 pln otrzymałem kase od firmy, dlatego Pan Prezes nie wie o tym fakcie.A w opisanym przypadku prawdopodobnie gość tyrał na czarno wiec nie ma karty pracowniczej i w tym jest problem.

00


Judasz ~Judasz (Gość)03.08.2010 14:22

:D

00


zigg ~zigg (Gość)03.08.2010 16:18

firma to Czata.

00


sebo ~sebo (Gość)13.07.2015 16:36

ja miałem taką sytuację dzisiaj, jechałem ulica i nagle usłyszałem zdrowe trzepnięcie w bok, zatrzymałem się zobaczyłem wgniot z rysami i pracownika który był przestraszony tym co się stało. Nie miałem pretensji do pracownika ( sam koszę trawę ) i wiem że takie rzeczy się zdarzają. Pracownik zadzwonił po szefa który po przyjeździe stwierdził że to napewno nie jest od uderzenia kamienia bo jest zbyt dużo rys i że chce go naciągnąć na koszta ( mimo tego że pracownik wprost się przyznał że kamień wyleciał spod kosiarki ) po awanturze i niecenzuralnych słowach powiedziałem że chcę rekompensaty w wys. 300 zł albo dzwonimy po niebieskich i załatwiamy sprawę innaczej. Koleś ewidentnie nie chciał abym ich wzywał więc dał mi te 300 zł i jeszcze zaczął coś tam pod nosem gadać... Szkoda mi tylko pracownika bo pewnie poleci mu z pensji ale może dzięki tmu zacznie myśleć i na przyszłość poczeka aż auto przejedzie i dopiero zacznie kosić

11


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat