metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
m...y... ~m...y... (Gość)25.05.2013 15:14

Może mogliby organizatorzy umieścić tutaj wszystkie pytania z testu.

00


obiektywny ~obiektywny (Gość)25.05.2013 15:23

W którym roku powstała polonia Piotrków??!! teraz to już przesadzili... co to ma wspólnego ze sportem??

00


defu90 ~defu90 (Gość)25.05.2013 15:23

Jestem zachwycony podaniem tej informacji po fakcie... A myślę, że chętnych byłoby o wiele więcej, gdyby tylko ktoś to nagłośnił

00


juzek ~juzek (Gość)25.05.2013 19:31

defu90 - trzeba czytać zapowiedzi a nie marudzić później

00


panie juzek(jó?zek???) ~panie juzek(jó?zek???) (Gość)25.05.2013 21:48

Informacje w "epiotrkow" o mających się odbyć imprezach w P.T. są podawane wybórczo. Jedne na pierwszej stronie, inne w dziale "informacje" i jeszcze inne wcale. Moim zdaniem "epiotrkow" wszystkie informacje o mających się odbyć w P.T. i okolicach wydarzeniach powinien podawać z wyprzedzeniem kilku dniowym i na pierwszej stronie 'zajawki'. Tak sobie przypuszczam, że jedne zapowiedzi są dla "epiotrkow" sojusznicze i te mają pierwszeństwo i są na pierwszej stronie 'zajawki', a inne dla redakcji niekorzystne są gdzieś tam upychane po kątach internetowej strony. O konkursie informacje były na plakatach, na słupach ogłoszeniowych i w autobusach MZK p.jUzek(jÓ?zek) od ok. 7 dni. Obserwować, czytać i myśleć. Ciekawe czy ten mój wpis 'epiotrkow' łaskawie zostawi na stronie czy go ocenzuruje. Jestem za Bayerem Monachium, bo mają barwy białoczerwone.

00


luq ~luq (Gość)27.05.2013 08:03

Obiektywy to byl konkurs wiedzy o sporcie a Polonia Piotrkow to klub pilki noznej jesli nie wiesz to jestes cienki bolek

00


Do Redakcji ~Do Redakcji (Gość)27.05.2013 12:44

Duszpasterstwo MŁODZIEŻY było współorganizatorem, nie Akademickie. A to spora różnica...

00


Jakub ~Jakub (Gość)28.05.2013 16:54

No tak bo tak to Irek byłby na konkursie...i tak było super!

00


pikus ~pikus (Gość)29.05.2013 09:04

Wszystko pod patronatem prezydenta miasta i ostatnio aktywnego trio w Piotrkowie Brylski & Bąkiewicz & Estkowski. Ale miło że coś się w ogóle dzieje.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat