metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Maciek147 ~Maciek147 (Gość)21.05.2008 12:30

No tak dawno zadnego hipermarketu nie wybudowano, to dobra decyzja bo maly wybor biedronek polo marketow, lidla, kauflanda, hipernovej, globi itd. w innych miastach wiekszych od Piotrkowa jest mniej sklepow i ludzi jakos zyja ale Piotrkow chyba goni do europejskiej czolowki, zaraz ktos napisze, ze chodzi o jakas galerie handlowa a nie kolejny hipermarket ale jak zwal to tak zwal. A co z kosciolami i stacjami benzynowymi bo w ostatnich latach w tej branzy Piotrkow sie wyraznie ociaga??

00


Maciek147 ~Maciek147 (Gość)21.05.2008 12:37

Ten adres pod zdjeciem to cos nie bardzo

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)21.05.2008 13:28

Literówka :) www.rece.com.pl

00


motyl ~motyl (Gość)21.05.2008 15:12

Czy w tym mieście nie może powstać nic innego niż kolejny market? Żygam już tymi marketami. Wciskają ludziom wielka ściemę o konkurencji, ale to są miejsca jedynie do wydawanie pieniędzy. Kiedy ktoś w końcu w tym pipiduwku zrozumie, że aby wydawać trzeba zarobić, i takie miejsca do zarabiania pieniędzy sa potrzebne. Fabryki, przemysł - tego nam brakuje a nie marketów i stacji benzynowych.

00


podglądacz ~podglądacz (Gość)21.05.2008 15:28

Hehe. Wyprowadziłem się z tego miasta i tak sobie przeglądam czasem wchodząc na portal wiadomości. No tak, wszystko jasne. Budujcie w tym Piotrkowie kolejne centra handlowe obok już budowanego Focus Park-u.A ludzie niech szukają nadal pracy i pracują za grosze w tym "miasto z przyszłością, bogate przeszłością" grodzie. Pomyślcie najpierw o mieszkańcach drodzy rządzący z dędną komunikacją miejską i skonstruujcie dla nich miejsca pracy za dogodne pieniądze. A może pochwalicie się zaraz że nowe centrum to nowe miejsca pracy? No to zapraszam Was, abyście popracowali w tych centrach z darmowymi nadgodzinami "za grosze" jakie tam zarabiają uczciwi ludzie. Inwestorzy, hehehe, jak dawniejsze czasy się chcą przypominac, kiedy pan płacił grosze a chłop tyrał. A co do Piotra i Pawła, nie konkurencyjne tam ceny mają, tak na marginesie. Pozdrawiam Piotrkowianów - nie dajcie si, ludzie. 3 majcie razem!!

00


kris krisranga21.05.2008 15:33

a ja tam się cieszę że będzie Piotr i Paweł (zarabiste delikatesy) - mniam Cola Waniliowa :D:D

00


Zadowolony ~Zadowolony (Gość)21.05.2008 22:23

Podoba mi się w tym serwisie to że osoby ktore administruja szybko reaguja na rozne uwagi tak jak np. z tym adresem błednym, juz jest poprawiony. Duzy szacun dla Was. Oby tak dalej

00


Ciekawski ~Ciekawski (Gość)22.05.2008 12:45

Jedyne miejsce jakie mi przychodzi do glowy to naprzeciw biedronki, albo w tym budynku co biedronka bo teraz tam cos robia??

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)22.05.2008 15:07

Przecież mówili - Wojska Polkisego 137-139, czyli naprzeciw Pierdonki. :)

00


Ciekawski ~Ciekawski (Gość)22.05.2008 18:43

Nie wiem co mowili ;), a co robia tam gdzie byla biedronka bo ogolnie to duza rozpierducha jest

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat