metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Muchozol ~Muchozol (Gość)09.03.2009 17:56

6 lutego???

00


zx ~zx (Gość)09.03.2009 18:14

Kierować bydlaka na rynek trybunalski ,i tam wychłostać dziada.

00


klet ~klet (Gość)09.03.2009 20:15

Chłosta nie nauczy go niczego.
Jedyna skuteczna metoda nauki dla tego szczeniaka jest jedna i bardzo prosta. Nazywa się WOJSKO wsadzić w gazika podstawić pod pierwszą lepszą jednostkę wojskową, dać ostrą musztrę i wysłać w najbardziej nie bezpieczny region świata, w którym stacjonują Wojska Polskie. Wystawić na pierwszy front i niech wtedy pokaże jaki to jest chojrak, a i najważniejsze wyposażyć od razu szczeniaka w komplet pampersów, ponieważ na 100% będzie kupa :-)
Reasumując: metoda szybka, tania i skuteczna.

00


I ~I (Gość)09.03.2009 23:06

Szybka znając formalnosci w tym kraju to nie...
Tania a bo ja wiem potem wyplacaj rodzince z naszych podatkow...
Skuteczna? Eej, to POLAK - spi...li gdzies na Okęciu a kapną sie za 2 lata... Jak wpadnie na kradziezy kołpakow od ciągnika
(ale pomysł fajny)

00


k-o ~k-o (Gość)09.03.2009 23:44

Żadna chłosta, żadne wojsko. Jaja obciąć!

00


Manum manus lavat. ~Manum manus lavat. (Gość)10.03.2009 07:55

Najpierw musiałby je mieć. :)

00


zx ~zx (Gość)10.03.2009 11:30

Mamy przykład bezstresowego wychowania.Proponował bym porządną gumę i wąskie drzwi tak wlać po d...e ażeby z... się i zapamiętał na całe swoje z.... już życie. Gwarancją jest że nigdy tego nie zrobiłby i podobnych rzeczy. Jestem za wprowadzeniem przez sprawiedliwość ,,PRAWA GUMY ,,Proszę nie uważać mnie za sadystę, ale warunki jakie wprowadzane są przez młodzież wymagają tego. I nie mówmy że świat należy do młodzieży .

00


ziomekptb ~ziomekptb (Gość)11.03.2009 22:26

oczywiście! Świat należy do was emerytów, i to was należy walić gumą(najlepiej po głowie) żebyście zamknęli mordy!!

00


zx ~zx (Gość)12.03.2009 09:24

Ziomek jesteś tego samego pokroju z pod ciemnej gwiazdy.Coo!Swoją głupotę trzeba leczyć nie okazywać wszystkim.Twoim problemem jest nawiązanie kontaktu z odpowiednim lekarzem ,oby nie okazało się że jest już za puzno. Z POWAŻANIEM moherowy beret.

00


ziomekptb ~ziomekptb (Gość)12.03.2009 23:06

To załóż swój moherowy beret i daj Rydzykowi na tace. Uwież mi że nie jestem spod ciemnej gwiazdy. Najczęściej to rodzice winni są temu co robią ich dzieci, młodzież wynosi z domu to czego nauczą ich rodzice,gdyby niektórzy z nich wytrzeżwieli to na pewno było by inaczej

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat