metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)07.01.2009 11:00

"milosz" napisał(a):
Noo pięknie widać teraz, że cała infrastruktura MZGK zarządzana przez pana POLA sypie się. Lata zaniedbań, braku inwestycji w majątek miasta, będą dawały się nam mieszkańcom coraz częściej we znaki. Ale co tam, Prezes Pol, Prezydent Chojniak ciepło mają w swoich posiadłościach ogrzewanych przecie nie z ciepłociągu.


To nie tak już dawno temu był pewien artykuł w prasie Naszej miejskiej odnośnie infrastruktury ciepłowniczej i wodociągowej. Przedstawiono w tym artykule, że duża część infrastruktury od przejazdu na Słowackiego na zachód miasta to rudera mająca po ponad 40 lat i chyba nawet po 60.
Więc to, że władze miasta zaniedbywały remonty to też ich wina ale nie można winić "dzieci w piaskownicy", że dobrze się bawią.

00


zmarznięta ~zmarznięta (Gość)07.01.2009 19:02

A u mnie nadal zimnooo, aaaa i jest już 19sta, a piszą, że już ciepło dociera. Do mnie jakoś dociera i dotrzeć nie może.

00


Rysiek z kranu ~Rysiek z kranu (Gość)07.01.2009 19:15

Proponuje wypić coś rozgrzewającego :D

00


JULKA ~JULKA (Gość)07.01.2009 19:39

JAK CIEPŁO JESTEM UCZENNICA SZKOŁY NR12 I TAM TRZEBA CHODZIC W KURTKACH

00


Wiesiek ~Wiesiek (Gość)08.01.2009 07:48

Ognisko w pokoju mi już przygasa xD
Nie no ja tam nie narzekam co to gorsze rzeczy sie nie dzialy?... Moglo neta odciac:)

00


Piotrek ~Piotrek (Gość)08.01.2009 08:31

"politykierek" napisał(a):
Widać ktoś tutaj myli pewne pojęcia. Od 1996 roku Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej został sprywatyzowany i przekształcony w MZGK sp. z o.o., gdzie 2/3 udziałów posiadają pracownicy, a 1/3 gmina. Ten majątek trwały to budynki i wszystkie urządzenia oraz linie przesyłowe.


Głupoty piszesz, gmina jest właścicielem majątku jakim jest sieć budynki i grunty a MZGK to dzierżawi...

00


zmarzluch ~zmarzluch (Gość)07.01.2009 09:52

Wszystko pięknie. Tylko kiedy do jasnej ciasnej będę mógł sobie wziąć ciepły prysznic?

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)07.01.2009 10:00

Szkoda, że pan Rżanek nie powiedział kiedy zostanie włączone ogrzewanie w części miasta nie dotkniętej awarią, czyli na poludnie od ul. Belzackiej. Skoro, jak twierdzi, zostały zakręcone zawory na uszkodzonym odcinku, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć ogrzewanie na pozostałej częsci sieci?

00


miłosz ~miłosz (Gość)07.01.2009 10:36

Noo pięknie widać teraz, że cała infrastruktura MZGK zarządzana przez pana POLA sypie się. Lata zaniedbań, braku inwestycji w majątek miasta, będą dawały się nam mieszkańcom coraz częściej we znaki. Ale co tam, Prezes Pol, Prezydent Chojniak ciepło mają w swoich posiadłościach ogrzewanych przecie nie z ciepłociągu.

00


kaka ~kaka (Gość)07.01.2009 11:12

Z tego co się orientuję to MZGK jest tylko dzierżawcą a to miasto jest właścicielem więc Panie Miłoszu to właściciel ponosi koszta wszelkich inwestycji, modernizacji itd. a tutaj jak widać inwestycji nie ma, tak jak nie ma i ogromnych pieniędzy z czynszu dzierżawnego od MZGK!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat