metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kibic ~Kibic (Gość)07.02.2015 22:31

I tak ku.... wa dziewczyny grać, przecież nie jesteście gorsze od innych zawodniczek z innych zespołów. Naprawdę miło było popatrzeć na dobry handball i radość z gry, wygranych się nie osądza, ale mam nadzieje że wyciągniecie wnioski na następny mecz i zaczniecie faktycznie zdobywać komplet punktów. Brawa dla Skurki, i obrony dzięki niej Beata miała duże pole do popisu. Dziękuję i proszę o więcej.

50


Kibic ~Kibic (Gość)07.02.2015 23:19

Brawo - ważna wygrana! Cały zespół na plus. Jednak szczególne brawa za grę w ataku dla Belmas. Gra w obronie ok. Piotrcovia w końcu zagrała tak jak byśmy chcieli. Doping też nie najgorszy; szkoda, że nie było bębna... Jeszcze raz gratulacje dla całego zespołu.

50


januszek ~januszek (Gość)08.02.2015 21:09

Wczorajszy mecz jednak pokazał,że można zdobywać punkty.Nie chcę wystawiać indywidualnych ocen,bo jest to sport druzynowy i wygrywa zespół.Ciekawi mnie jaką rolę pełni Agata i czy jest grającym trenerem.Kamiński ma licencję i widocznie klubu nie było stać na trenera.Mniejsza o to,mam nadzieję,że zaczniemy zdobywać teraz punkty trochę częściej.Trzeba utrzymać się za wszelką cenę.

30


komentator ~komentator (Gość)09.02.2015 08:46

Jednego nie rozumiem, dlaczego nie ma w tekście słowa o trenerze? Dlaczego jest wypowiedź Wypychowej? Nie rozumiem - czy ona wygryzła trenera, czy on już nie wróci? o co tu chodzi? Januszek napisał "czy jest grającym trenerem". Ale przecież ona nie gra. Ktoś się orientuje w temacie?

20


kibic 21 ~kibic 21 (Gość)09.02.2015 09:48

Według mnie to powoli szykują A. Wypych na trenera. Jednak na tą chwilę nie ma "papierów" i p. Kamiński jest tylko figurantem.

20


komentator ~komentator (Gość)09.02.2015 09:51

Ciekawe... Myślicie, że to dobry pomysł?

10


kibic ~kibic (Gość)09.02.2015 10:15

Barwo Piotrcovia miło patrzeć na taką grę. Cały zespół zagrał dobrze, jednak muszę wyróżnić Belmas. Atmosfera na hali całkiem dobra; plus dla KK i tego animatora, który próbował zachęcać publiczność!!!

20


kibic 21 ~kibic 21 (Gość)09.02.2015 11:49

Oby to się nie skończyło jak z Inną Krzysztoszek...

30


kibic 2 ~kibic 2 (Gość)09.02.2015 12:50

Jakie komentarze brawo piotrkovia przecież grali z najgorszym zespołem zobaczymy jaki teraz mecz zagrają dla mnie są ciency i kropka.

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat