Jeszcze rok i spadek. Sportowo nie zasluguja na gre w superlidze...
No w końcu im się udało ;) A tak szczerze mówiąc to porównywanie ligi kobiet a mężczyzn jest bez zasadne, zupełnie inny poziom zaawansowanie jak i również inne budżety etc. Prawdę mówiąc to szybciej zrobimy mocną drużynę kobiet niż drużynę mężczyzn a dlatego że za dużo mniejsze pieniądze Piotrcovia stanie się liczącą drużyną niż Piotrkowianin. Dla mnie wymarzonym scenariuszem by było znalezienie poważnego sponsora Piotrkowianinowi i wtedy większość pieniędzy z kasy miasta by szła do dziewczyn. Wtedy Piotrcovia by się liczyła w kraju a MKS zostałby na stałym poziomie utrzymania się w lidze.
Co z Was za kibice,jak tylko kibicujcie za wygraną drużyną,jak dziewczyny przegrywały to narzekaliście,jak chłopcy przegrywają to nadajecie.Prawdziwy kibic to taki co nawet kibicuje przegranej drużynie.Żenada co wypisujecie
zwycięstwo z III ligą ekstraklasy, rozwiązać a pieniądze przeznaczyć na walecznych chłopców
Co za durna i beznadziejna polemika. Sport jest sport, dynamika i emocje zależą od punktu widzenia i tego jak ktoś to spostrzega. Dlaczego tutaj zawsze jest tak, że jak Panie wygrywają a Panowie nie, to zaraz chce się zabierać kasę jednym a dawać drugim, i na odwrót. Niech każdy patrzy na swoje podwórko, czy to jest wina chłopaków, że ich działacze są bardziej zaradni a leśne dziadki od dziewczyn, potrafią tylko wypisywać takie głupoty o zabieraniu, a czterech liter nie ruszą bo im się należy. Kolejna sprawa, należy się szacunek, że pomimo tylu problemów i różnych akcji, dziewczyny z różnym skutkiem, ale nadal są w Superlidze i to tyle lat. Co do liczby kibiców, nie jest do końca tak kolorowo czy to u pań czy u panów, ale szału u panów nie ma, w porównaniu do innych klubów Superligi, więc ten argument jest słaby. Niech wszyscy ci co tutaj tak się mądrują wezmą się i załatwią sponsorów dla panów i pań, każdy dla swojego klubu i zobaczymy co potraficie, a wtedy oba klubu będą na wysokim poziomie i w czubie tabeli, a miasto nie będzie musiała dawać kasy na ręczną, tylko wspierać rozwój innych dyscyplin, lub sportów młodzieżowych.AMEN
miasto średniej wielkości - a tu się kłócą czy lepsza żeńska czy męska piłka ręczna. Żenujące. Jak te wszystkie konflikty kibiców. Choć, kibicuj komu chcesz ale szanuj lokalnego rywala lub też drużynę z innej dziedziny sportu ! Mamy 3 drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej (ręczna + zapasy) i z tego powinniśmy być dumni a miasto powinno robić wszystko aby tym drużynom pomóc. To najlepsza promocja miasta poprzez sport ! Ale nasze miasto ma inne podejście na sporcie to chcą jeszcze zarobić ustalając horrendalne stawki za wynajem boisk dla młodzieżowych czy dziecięcych drużyn piłkarskich.
Co za beznadziejna dyskusja!
Gratulacje dla wszystkich piotrkowskich klubów.
Co racja to racja pusta pało. Kogo obchodzi żeńska ręczna? Widać po frekwencji na meczach. Ja też wolę oglądać chłopaków, chociaż coś się dzieje na boisku.
brawo dziewczyny tylko tak dalej ,a UM niech dalej pompuje w Piotrkowianina w wiadro bez dna brak sensu i logiki pozdrawiam
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!