metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
<->gość (Gość) ~<->gość (Gość) (Gość)31.07.2017 15:17

Jeszcze w ubiegłym tygodniu wicestarosta opowiadał jak jest świetnie, a dzisiaj wieści czarne wizje / o wypowiedzeniach personelu wiedział od 31.05.2017r./ Niestety o to Wam chodziło od samego początku zmian w PZOZ. Robiliście wszystko, żeby pozbyć się personelu medycznego. W 100% ponosicie odpowiedzialność za aktualny stan PZOZ i nic tego nie zmieni. Ile są warte laurki, jakie Sobie wystawialiście przez ostatnie 2 lata???

62


abc ~abc (Gość)31.07.2017 19:03

Zwolnić urzędników i zatrudnić lekarzy!

41


ja ~ja (Gość)31.07.2017 15:59

Oczywiście, a na każdym rogu po kilka gabinetów prywatnych, terminy w ciągu tygodnia, pełna diagnostyka. Więc to lekarzy brak, czy wolą przyjmować prywatnie i za 10- minutową wizytę skasować ponad 100 zł. W Niemczech wszyscy lekarze przyjmują prywatnie, a finansuje to ubezpieczyciel. Różnica jest taka, że zrobiłam tam w ciągu tygodnia badania, na które w Polsce moja koleżanka czeka ponad pół roku (z nfz oczywiście, bo za 600 zł może mieć w ciągu tygodnia)

60


Ddd ~Ddd (Gość)31.07.2017 20:35

Widzę że panowie doktorzy walczą o podwyżkę, może zamiast siedzieć w necie lepiej wziąć się do pracy ?

32


Złote usta ~Złote usta (Gość)31.07.2017 21:12

Za stwierdzenie: "brakuje lekarzy szczególnie w szpitalach" gościu powinien dostać nagrodę!

10


olapaola ~olapaola (Gość)31.07.2017 21:23

Ordynatora z ginekologii wyrzucić i od razu sie znajdą pieniądze na powyżki dla innych... chodzi taki cień po oddziale i nic nie robi.... karierowicz

31


sweet ~sweet (Gość)31.07.2017 21:42

przecież to wszyscy wiedzą że w Polsce lekarzy brakuje, a ci pozostali w powiatowej służbie zdrowia to albo za starzy na wyjazd albo niezbyt lotni w zawodzie, i pozostają do emeryturki a że wyczuli klimat to żądają za pracę kilkukrotnie niż było wcześniej albo idą do innego powiatu i żaden prezydent albo starosta tu nie pomoże.

01


sadera ~sadera (Gość)31.07.2017 16:32

święta racja starosto lekarzy coraz mniej i coraz starsi a do tego z wiedzą marną a rząd nic nie robi

53


Witek ~Witek (Gość)31.07.2017 21:48

Może i brak ich jest ale lekarzem trzeba się urodzić by służyć innym a nie jak teraz bo tatuś miał kasę to dziecko studia skończyło a później miernota popełnia błąd za błędem tak właśnie dzieje się w Piotrkowie. Druga sprawa tak przypuszczam ,że może komuś chodzi o to by położyć oba szpitale i wtedy znajdzie sie prywatny właściciel który czeka na okazję przejecia

30


Bernardynek ~Bernardynek (Gość)31.07.2017 20:56

Mało rozgarnięty gimnazjalista lepiej zarządzałby tym powiatem niż ZSL.
Miną lata zanim ten powiat podniesie się po tym co wyprawiają Ci ludzie.

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat