metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
żenada ~żenada (Gość)31.10.2008 13:47

Odnoszę wrażenie, że komuś zależy na likwidacji tego zakładu. Jeżeli tak jest to dlaczego tak się dzieje?

00


xy ~xy (Gość)31.10.2008 14:32

Odnoszę to samo wrażenie. I myślę, że nie powinno się właścicielowi tego ułatwiać. Ten zakład to zastrzyk żywej gotówki dla miasta. A nie jakieś tam kolejne centrum handlowe które wyciąga pieniądze z miasta.

00


yx ~yx (Gość)31.10.2008 17:00

Ktoś mówił o tym w Strefie FM Prezydent Chojniak podnosząc czynsz za dzierżawę nieruchomości przegonił z Piotrkowa inwestora. Efekty widzimy likwidacja miejsc pracy. Kiedy ta feralna kadencja się skończy??

00


Tomek ~Tomek (Gość)01.11.2008 06:13

Moim zdaniem ktoś uważa, że PIOMA musi zniknąć

00


S ~S (Gość)04.11.2008 14:17

No cóż. Z jednej strony rozumiem inwestora a z drugiej pracowników. Faktem jest, że Ci zwalniani ludzie przeżywają dramat. Ale jeśli ktoś był dobrym i przede wsztyskim pracowitym fachowcem to nie ma się o co bać. Znam tam wielu ludzi gdyż wiele lat pracowałem w Piomie. Odszedłem bo nie mogłem patrzeć na te socjalistyczne metody pracy (tzn. brak pracy). Myślę, że nowy właściciel po prostu robi to co i tak dla tego zakładu było od dawna nieuchronne: oddziela ziarno od plewów. Tam jest na prawdę dużo ciekawych ludzi, młodych i pracowitych, którzy są gnojeni przez starych capów. Trzeba to tylko umiejętnie oddzielić. Pozdrawiam wszystkich

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat