Powinni zabrac prawko i uprawnienia egzaminatorowi za to, że jechal z kierowcą pod wpływem
Te dziadowskie WORD-y do likwidacji po co tylu pasożytów tam siedzi a pensyjki odpowiednie za nic nierobienie i żerują na kursantach ile wlezie. Nie może być tak jak było to egzaminator przychodzi na plac manewrowy szkoły jazdy jest tanio bo nie trzeba utrzymywać armii pasożytów. Nie sę potrzebne żadne testy do zdawania bo i po co skoro to w żaden sposób nie przekłada się na jazdę. Nacisk powinien być kładziony tylko na jazdę a nie teorię bo to strata czasu i to szkoła jazdy ma przygotować kursanta do jazdy po drogach a nie jak dziś czy wcześniej jeździło się z instruktorem a on gazetę z gołymi babami przegląda bo dobrze wiedział ,że od lat jeździłem już różnymi autami. Tylko nauka jazdy po drogach nic więcej nie potrzeba. Jesli tak dalej sie będzie robić jak teraz to za chwilę kierowców na autobusy i ciężarówki nie będzie bo kogo będzie stać na kurs. Za komuny robiło się prawko szło do firmy i się jeździło ciężarówkami a dziś co cała armia pasożytów musi zarobić na kursancie
Witek na ministra. Lepiej na premiera, albo od razu na Prezesa:) jak słyszę takie teorie to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Chwała panu egzaminatorowi za wyeliminowaqnie jednego potencjalnego mordercy z naszych dróg. Teraz gość to sobie będzie mógł co najwyżej rowerem pojeździć
Przyzwyczajał się już do pracy kierowcy zawodowego.To taki zawód gdzie z czasem popadasz w alkoholizm.Trzeźwy tylko za kółkiem.Po pracy do odcięcia.
Kiedy w końcu skończy się WORD jako maszynka do zarabiania kasy???
Noo ba jak na C zdac to trzeba mieć żelazne nerwy do Panów egzaminatorów. O wszystko się przyczepią to się odstresował
Widziałem go na Żelaznej jak przesiadał się z ciężarówki, do radiowozu :)
To sobie gość pojeździł... :) Miszcz...
Dziwię się,że do tej pory nie wprowadzili obowiązkowego badania alco-blue wszystkich przystępujących do egzaminu!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!