metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dzielny ~dzielny (Gość)05.06.2013 07:40

dzielnytata pl

00


Buba ~Buba (Gość)04.06.2013 17:33

"ewa" napisał(a):
Jak widzę ,że babki odprowadzają dzieci do gimnazjum to mi się śmiać chce.


Nie ładnie tak śmiać się z kolegów, koleżanek z klasy... Choć swoją drogą masz rację w tym co piszesz w obecnych czasach z dzieci robi się kaleki poprzez popadanie ze skrajności w skrajność.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)04.06.2013 18:06

"ewa" napisał(a):


Kobito, za ten głos rozsądku masz u mnie plusa o gabarytach Jezusa ze Świebodzina. Teraz 10-letnia dziewczynka to dziecko, którym trzeba się stale opiekować - buahahaha :) Kiedyś w jednym artykule to tutaj i o 14-latkach pisano jako o dzieciach wymagających opieki (tak, tak - matka wtedy była nietrzeźwa...).
Przypominam sobie, że kiedyś mając lat siedem poszedłem odebrać siostrę z przedszkola (w końcu sam codziennie chodziłem do szkoły...) - o dziwo, żadna z wychowawczyń nie robiła przeszkód, normalnie siostra się ubrała, wyszliśmy z przedszkola i poszli do domu oddalonego o około kilometr... Dziś postawiliby na nogi policję, a telewizje zrobiłyby z tego wiadomość dnia. Czasy ponoć były wtedy nienormalne, ale normalności było wtedy jakby znacznie więcej, niż dziś...

Cytuję:
3 czerwca o 15.20 dyżurny komendy został powiadomiony, że do miejscowego szpitala została przewieziona pijana 16-latka. Miała w organizmie 3,9 promila. Za rozpijanie nieletniego grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności


Tak to brzmi, jakby ktoś jej na siłę do gardła wlewał. Niektórzy widać nie chcą przyjąć do wiadomości, że wiele 16-latek pije, pali, ćpa i rżnie się jak bure suki... Takie czasy. Ale dzielna policja będzie teraz ustalać, skąd panna wzięła alkohol. Bo to jest najważniejsze. A nie, przepraszam, ważniejsze od tego jest tylko to, czy flaszka miała banderolę, i czy ta banderola nie była już czasem "przeterminowana"...

Cytuję:
Policja ustala dokładne okoliczności w jakich dziewczyna spożywała alkohol.


Taaa... z ustaleń wyjdzie, że był deszczowy dzień czerwcowy, w oknach wisiały zielone zasłony, a zza ściany dobiegały odgłosy wiertarki. Łoł :)

Cytuję:
policjanci udali się na ulicę fabryczną, gdzie według


Czy "ulica fabryczna" to jakaś droga wewnętrzna na terenie jakiejś fabryki?

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)04.06.2013 16:37

wow wow w tym Tomaszowie to się "bawią", że hej !

00


... ~... (Gość)04.06.2013 13:06

"mol" napisał(a):
Kiedy doczekam się jakich pozytywnych wiadomości z Tomaszowa?


Nieprędko. Dobre wieści są mało medialne i nie przekładają się liczbę odsłon w portalu.

00


ewa ~ewa (Gość)04.06.2013 13:22

Ja jak miałam 10 lat to musiałam zaprowadzać i odbierać siostrę z przedszkola.Sama chodziłam do szkoły i na lekcje religii przez dwie ruchliwe ulice.Jak większość dzieci miałam na szyi klucz kiedy rodzice pracowali.Teraz z dzieci robi się kaleki umysłowe.Jak widzę ,że babki odprowadzają dzieci do gimnazjum to mi się śmiać chce.

00


ares1 ~ares1 (Gość)04.06.2013 11:54

Dobrze że babka była trzezwa :)))

00


mol molranga04.06.2013 11:49

Kiedy doczekam się jakich pozytywnych wiadomości z Tomaszowa?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.06.2013 18:04

"mol" napisał(a):
Kiedy doczekam się jakich pozytywnych wiadomości z Tomaszowa?

A to nie jest pozytywna informacja?

Cytuję:
do miejscowego szpitala została przewieziona pijana 16-latka. Miała w organizmie 3,9 promila.

Ale to jest pozytywna wiadomość. Przecież to jest niemal dawka śmiertelna, więc równie dobrze dziewczyna mogła umrzeć w jakichś krzakach, zgwałcona wcześniej przez współuczestników libacji, a jednak żyje i ma się dobrze (chyba).

00


olek ~olek (Gość)05.06.2013 18:30

"ewa" napisał(a):

dzisiaj widziałem babcię prowadzącą za rękę( na oko )13 wnuczkę.Zamiast ominąć kałużę,to ta siantrapa wlazła w sam środek.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat