metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
falandysz ~falandysz (Gość)29.11.2013 08:31

ten pieszy opuszczał już przejście, ślady krwi na chodniku potwierdzają że schodził na chodnik w momencie uderzenia .

00


www ~www (Gość)27.11.2013 17:01

Niektórzy piesi łażą jak święte krowy, dzisiaj widziałem jak małolat wlazł na pasach tuż przed jadącymi samochodami, które musiały gwałtownie hamować. Nawet jego koledzy nie zdecydowali się wejść na pasy i kiwali głowami w geście dezaprobaty. On szedł dumny ze swojego wyczynu. W koncu dla niego kierowcy zdarli opony...tylko wyjsc i wytlumaczyc recznie jak nie zna zasad ruchu...

00


gimbaza ~gimbaza (Gość)27.11.2013 19:06

Co Ty wymagasz od dekli....

00


Tartu Tarturanga28.11.2013 09:07

"www" napisał(a):
dzisiaj widziałem jak małolat wlazł na pasach tuż przed jadącymi samochodami, które musiały gwałtownie hamować


Biedny... musiał hamować bo dziecko weszło na pasy zapewne jeszcze gdy szło do szkoły i oponki sobie zdarł lekko.
Nie wiesz, że jak zbliżasz się o przejścia to zachowujesz szczególną ostrożność zwłaszcza jak wiać zbliżającą się grupę dzieci ???i się zatrzymujesz żeby je przepuścić a nie liczysz na to a może jestem silniejszy za kółkiem i mi się uda jednak przejechać i nadrobić tą minutę.

00


jjj ~jjj (Gość)28.11.2013 10:07

jestem kobietą, ale uważam, że większość kobiet nie powinna mieć prawa jazdy...

00


CockS CockSranga28.11.2013 11:10

"jjj" napisał(a):
jestem kobietą, ale uważam, że większość kobiet nie powinna mieć prawa jazdy...


Brawo. Weź udział w wyborach ma pewno zostaniesz wybrana

00


-tag ~-tag (Gość)29.11.2013 00:48

pasy są wydzielonym miejscem na jezdni i pieszy musi zachować też ostrożność jak uczyli w szkole obruć głowe w lewo w prawo upewnij się a wielokrotnie widzę kaptur na głowie i słuchawki w uszach i wchodzi nie patrząc bo on ma pierszeństwo zsada pieszy też powinien zachować bezpieczeństwo jak i kierowca

00


-tag ~-tag (Gość)29.11.2013 00:48

pasy są wydzielonym miejscem na jezdni i pieszy musi zachować też ostrożność jak uczyli w szkole obruć głowe w lewo w prawo upewnij się a wielokrotnie widzę kaptur na głowie i słuchawki w uszach i wchodzi nie patrząc bo on ma pierszeństwo zsada pieszy też powinien zachować bezpieczeństwo jak i kierowca

00


anonim ~anonim (Gość)04.12.2013 19:11

To był podobno lekarz. Był bo dzisiaj zmarł.Ale może to zbieżność sytuacji :/

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat