metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)10.12.2015 09:14

Cytuję:
"A piesi robią co chcą....to co oni nieraz robią to woła o pomstę do nieba...."


Równie dobrze można napisać:
"A kierowcy robią co chcą....to co oni nieraz robią to woła o pomstę do nieba...."
Ty jako kierowca jesteś bez winy?

59


~PT ~~PT (Gość)10.12.2015 08:41

Czyżby znowu zawinił kierowca?

71


monika ~monika (Gość)10.12.2015 08:46

Dlaczego zawsze Policji apeluje do kierowców? A piesi robią co chcą.... przecież my nie jedziemy na rowerach, że się zeskoczy i rower rzuci na bok...sama jestem kierowcą i staram się bardzo uważać w pobliżu przejść dla pieszych, ale niestety, to co oni nieraz robią to woła o pomstę do nieba.... pozdrawiam wszystkich chodzących , jak im się podoba...

205


Monika ~Monika (Gość)10.12.2015 09:33

Widzisz zasmucę Cię Broda, ale właśnie myślę, gdzie przechodzę, bo chce żyć i być zdrowa.....i nie wszyscy kierowcy to idioci i osoby niemyślące...

70


gość22 ~gość22 (Gość)10.12.2015 09:54

~gość 21 (Gość)9 minut temu, 09:41
Ostotnio miałem taka sytuacje na miesci otóż zblizam sie do przejścia i zwalniam pisi wchodza 2 kroki na pasy a ja sie zatrzumuje przed nimi i co robia wracaja na chodnik i jak pokazuje reka by przechodzili to oni pokazuja mi bym jechał .poczekałem aż sie namyslą i wejda na przejściu i po kilku moich gestach dłoni przechodza .Dlaczego w tym wypadku kołują kierowcę cofajac sie na chodnik widząc ,ze samochód sie zaptzymuje i toego zrozumiec nie mozna Sam czesto chodze po pasach i podchodzac do pasów upewniam sie czy zbyt blisko auto nie jest dopiero przechodze .pospiech = sie nieszczescie i kazdy musi to pamietać kierowca jak i pieszy
Ale świetny scenariusz na hollywoodzką produkcję!!! mam tylko jedno pytanie: co to są PISI? bo w słowniku języka polskiego nie znalazłem...

53


gosc 27 ~gosc 27 (Gość)10.12.2015 10:21

wina lęży po jedenj i drugiej storonie.
Piesi ładują sie na pasy nie patrząc na inne Auta , przebiegają w niedozwolonych miejscach bo za daleko do pasów a jak jakaś tragedia to wtedy wina kierowcy. W artykule jest napisane "przechodząc w rejonie przejścia dla pieszych"
REJONIE!!!

a kierowcy którzy wiecznie sie spieszą nie patrzą na pieszych , nie zwlaniają przed przyjściami a tu powinna być wzmożona czujność bo zawsze kotś może wylecieć na pasy dziecko, pies człowiek i wypadek gotowy .

72


AA ~AA (Gość)10.12.2015 10:57

Piesza nie była na pasach, przechodziła jezdnię gdzie są trzy pasy ruchu, a o godz. 7,20 jest jeszcze szarówka. Który kierowca spodziewałby się tam pieszego???????????????????

133


gość 21 ~gość 21 (Gość)10.12.2015 10:59

zastanawiam sie po co ta policja tak sie kreci po miescie tu postoja tam postoja łapic kierowców czyżby planu mandatów nie wyrobili w tym roku bo od tego sie ich kecenia i wożenia tyłków biezpiecznie w miescie wcale nie jest

51


Zanzi ~Zanzi (Gość)10.12.2015 14:18

Wielokrotnie mijam przechodniów, którzy przed skrzyżowaniami albo w innych niebezpiecznych miejscach, gdzie nie powinni się znaleźć, idą sobie spacerkiem i nawet się nie obejrzą, czy coś jedzie, czy nie. Bo za daleko do pasów. Królowie ulic.... masakra. Czemu policja nie zwraca na to uwagi?

104


Ela ~Ela (Gość)10.12.2015 14:31

Piesi łażą jak krowy ,nawet nie spojrzą tylko włażą na pasy i idą, a kierowcy nagminnie w Piotrkowi wyprzedzają na pasach i przed , jeżdźą jak wariaci bez mózgu. Przypominam że głowa jest od myślenia a nie od dekoracji.

134


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat