metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mix mixranga22.10.2015 13:21

za tydzień... ;)

10


ciekawe ~ciekawe (Gość)22.10.2015 16:42

Ciekawe, czemu parku nie otwierali z taką pompą...

20


ania aniaranga22.10.2015 11:21

w czwartek, czyli ... w dniu dzisiejszym? tydzień temu? a może dwa tygodnie temu?

32


ad vocem ~ad vocem (Gość)23.10.2015 08:36

Jagoda z czwartej klasy twierdzi, że nie użyła słowa "mega" i ja jej wierzę :-)

20


na miarę XXI wieku ~na miarę XXI wieku (Gość)23.10.2015 10:27

Spróbuję się odnieść do wspomnianych przez Panią Dyrektor standardów na miarę XXI wieku. To jeszcze młody wiek, więc może różnie odczytujemy jego standardy. Ja odczytuję je w sposób, który skłania mnie do zadania kilku pytań:
1. Co w gorącym okresie kampanii wyborczej robił na terenie szkoły p. poseł Ostrowski i czy kuratorium wyraziło zgodę na prowadzenie kampanii na terenie szkoły?
2. Jak do tej pory przebiegała współpraca posła Ostrowskiego z SP2?
3. Pytanie do pracowników innych placówek pracujących w standardach na miarę XXI wieku: W jaki sposób organizujecie Państwo "poczęstunek" na tego rodzaju imprezach? Zapraszam do dzielenia się Swoimi doświadczeniami.

00


na miarę XXI wieku ~na miarę XXI wieku (Gość)23.10.2015 10:21

Uprzejmie proszę Redakcję o opublikowanie poprzednich trzech pytań.

10


na miarę XXI wieku ~na miarę XXI wieku (Gość)23.10.2015 10:15

4. Czy to na pewno odpowiednia aura na "stojącą" imprezę- pomijając biegających w trakcie meczu chłopców?: temperatura 10°C, przelotne opady.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat