PiS cały czas rujnuje obywateli nie wyciągają wniosków dążą do tego żeby u nas była druga Wenezuela.
Tak się dorzyna gospodarkę. Powinni wstrzymać wszelkie socjale na minimum rok o wspierać przedsiębiorców. Innej drogi nie ma
No tak dziś mamy 1 kwietnia ale mogliście postarać się o lepszy żarcik
Od wczoraj nie działają terminale do kart płatniczych w niektórych sklepach. To jest koszmar.
13-ka to ucieczka od niespełnionych obietnic przedwyborczych - obiecywano 8 tys. wolnych od podatków, tanie leki, służba zdrowia - brak kolejek itd. itd. i nic .............. pozostało tylko 500+ dla men ... li.
Gdzie można zrobić fryzurę dla psa bo już wstydzę się z nim chodzić na spacery na razie wychodzę tylko w nocy bo wyglądada jak smotruch
Nie wypłacać starym ramolom dać młodym i silnym. zwalniać starych dać prace młodym.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!