metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
tutaj tutajranga15.08.2014 20:52

Widzisz,97-300, usilnie starasz się mnie obrazić. Nie uda Ci się, bo nie dysponujesz taką walutą, która mogłaby mnie powalić.
Poza tym - damy się nie obrażają. To mężczyźni obrażają samych siebie obelżywymi uwagami. Mężczyźni, powtarzam.

32


Prezes Kozłowski ~Prezes Kozłowski (Gość)16.08.2014 08:55

Halo redakcjo! Gdzie artykuł o jutrzejszych wydarzeniach i lokomotywie z okazji otwarcia POW? No ale to byłoby sprzeczne z linią informacyjną, wedle której w Piotrkowie nic się nie dzieje, a w szczególności dla najmłodszych.

24


a ~a (Gość)16.08.2014 09:13

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):


Skoro zowie się Pan Prezesem to Pana wnuki nie będą na nic narzekać, mają wszystko czego dusza zapragnie i dodatkowe atrakcje niekoniecznie muszą być godne ich uwagi. Jest kasa - jest i zaspokojenie życia rozrywkowego wnuków. Ale jak ktoś pieniędzy ma mało, to nie da złotówki na wycieczkę dla dziecka bo musi dać mu jest. Jest Pan arogancki wobec ludzi skromniejszych. Gdyby nie było zainteresowania Kolorową Lokomotywą drogi Panie to dzieci nie skorzystałyby z tej propozycji. Proste i logiczne chyba...

31


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)16.08.2014 09:13

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):
Halo redakcjo! Gdzie artykuł o jutrzejszych wydarzeniach i lokomotywie z okazji otwarcia POW?


A kogo obchodzi chojniakowy piknik?zróbta se we własnym gronie,odznaczta sie orderami i wypłaćta se premie a ludzi w to szambo nie wciągajta.

41


OVK ~OVK (Gość)16.08.2014 09:17

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):
Halo redakcjo! Gdzie artykuł o jutrzejszych wydarzeniach z okazji otwarcia POW?


Ludzie wolą zostać w domach czy iść do parku niż uczestniczyć w tej wyborczej szopce.
A po drugie ten wiec wyborczy nie ma nic wspólnego z "Kolorową lokomotywą",nie rób z ludzi baranów.

41


:) ~:) (Gość)16.08.2014 09:23

"97300" napisał(a):


Proponuję zrobić Waszą imprezę w Serbinowie. Osobiście się wybiorę. Nocleg może nawet w zaprzyjaźnionym hoteliku sobie wykupię, a niechaj i ja spojrzę na te niezwykle popularne w piotrkowskim zaścianku luksusy.

42


x ~x (Gość)16.08.2014 10:22

"tutaj" napisał(a):
Gdybym kuśkę miał,
Bym tak nie gadał.
A, że kuśki ni mam,
Się koryta trzymam.

Tu nie chodzi o kuśkę, tylko o coś zgoła innego. Ten koleś zachowuje się jak Hamerykan - - John Bezjohnder.

10


97-300 97-300ranga16.08.2014 10:36

"tutaj" napisał(a):
mogłaby mnie powalić.

A kto by chciał "damę" powalić? Kpina.

03


97-300 97-300ranga16.08.2014 10:51

"Prezes-Kozlowski" napisał(a):
Halo redakcjo! Gdzie artykuł o jutrzejszych wydarzeniach i lokomotywie z okazji otwarcia POW? No ale to byłoby sprzeczne z linią informacyjną, wedle której w Piotrkowie nic się nie dzieje, a w szczególności dla najmłodszych.

Takiego artykułu nigdy nie będzie,nie po linii partyjnej.Wszystko co robi prezydent jest be.Ale ja się im nie dziwię,odsunięci od stanowisk,stołków,zaszczytów,itd. przez prezydenta na osiem lat duszą się w sztachetach,a końca nie widać.Tegoroczne wybory nie pozostawiają żadnych złudzeń jaki będzie wynik,wiadomo I tura.Rządy prezydenta EP mogą trwać jeszcze lata czego mu serdecznie życzę. I tura.

04


97-300 97-300ranga16.08.2014 10:57

"OVK" napisał(a):
Ludzie wolą zostać

Ty zostań,nikt ciebie tam nie oczekuje.

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat