metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
M_ario ~M_ario (Gość)08.03.2017 21:28

Kto redaguje ten śmieszniutki portal przez małe "p"? Piotrkowianin prawie 2 godziny temu odniósł historyczny sukces a tu ani słowa o takim wyczynie!!! To jest chyba najmniej barwny portal w całej sieci-żenada!!!!!

00


kibic ~kibic (Gość)07.03.2017 21:49

Znów wstyd przyniosą i dostaną baty?

00


januszek ~januszek (Gość)09.03.2017 17:12

Kilka tygodni temu pisałem, że niektóre osoby czekają na zwycięstwo lub remis z mocnym rywalem i się nareszcie doczekałem. Niesamowita ambicja i wielka walka o każdy centymetr boiska dały wielkie zwycięstwo. Niestety mecz potwierdził moje wcześniejsze obserwacje, o ile gra Krawczenko w obronie jak najbardziej na plus, to w ataku nie łapie on piłek, Andreu 1 bramka, Achruk i Wędrak są za słabi na ten zespół. Zobaczymy jak teraz zespół zaprezentuje się w Elblągu. Czekam na komentarze pana kierownika pod różnymi postaciami i "ojców sukcesu". Trochę dziwne, że zespół Piotrkowianina wygrywa z uczestnikiem Ligi Mistrzów, a tutaj nie ma o tym wzmianki...(czwartek godz. 17.13)

10


dziki agrest w oczy kole ~dziki agrest w oczy kole (Gość)07.03.2017 14:17

~dj,bedzie leszek będzie gaz,już się ulatnia pssssssssss

01


sebastian wątróbka w-10,5 ~sebastian wątróbka w-10,5 (Gość)09.03.2017 21:49

Bożenka,to taki przystojniak przed którym piotrkowscy młodzi gniewni chłopcy prężą muskuły a czasem nawet pupcie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat