metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
his. ~his. (Gość)22.11.2014 13:20

do Montera. Uchwyt jest także elementem przytrzymania się osoby chorej. Dla ludzi ,którzy mają kłopoty z utrzymaniem równowagi i chodzeniem to jest element niezbędny. Być może taki "element" przeszkadza w używaniu kabiny do uprawianania np.: sexu co w tym wypadku wykluczam. A tu chyba zabrakło wyobraźni.

35


KG ~KG (Gość)22.11.2014 13:39

Jest strasznie na tym oddziale??!! Ta, co tak mówi, to pewnie jakieś problemy ma, które powinna leczyć na zupełnie innym oddziale - najbliżej w Bełchatowie na ul. Czaplinieckiej!
Oddział nowiusieńki, że tylko inne szpitale zazdrościć mogą. Ja nie lubię radnego Konieczki, ale dyrektor Konieczko robi w tym szpitalu co może i chwała mu za to.
To jest szpital akredytowany, czyli elita polskich szpitali. Zapewniam, że w wielu brytyjskich szpitalach publicznych opieka zdrowotna jest na gorszym poziomie, niż w szpitalu na Rakowskiej. Ta niezadowolona niech sobie szuka lepszych szpitali na Czarnym Lądzie albo w Ameryce Południowej! Bezczelność...

94


pacjent oby nie przszły ~pacjent oby nie przszły (Gość)22.11.2014 15:30

do KG. W USA na takie informacje dot. szpitali czeka zawsze armia prawników ,którzy nachalnie nagabują poszkodowaną o złożenie pozwu przeciko szpitalowi. Oby tak nie zaczęło się dziać w Polsce. Ale wszystko ku temu zmierza...Wtedy nie będzie standardów....

41


kibicLudka ~kibicLudka (Gość)22.11.2014 16:11

czy wiecznie w tym szpitalu muszą wybuchać jakieś aferki... trzeba powiadomić Urząd Marszałkowski oni już tam tracą cierpliwość

64


teakt ~teakt (Gość)22.11.2014 16:13

"his." napisał(a):
do Montera. Uchwyt jest także elementem przytrzymania się osoby chorej. Dla ludzi ,którzy mają kłopoty z utrzymaniem równowagi i chodzeniem to jest element niezbędny.

Pacjenci mający problem z utrzymaniem równowagi mają zalecenie by nie poruszać się o własnych siłach. Wycieczka pod prysznic takiej osoby może skończyć się tragicznie. Poza tym o co tyle krzyku skoro "prawie upadła".

73


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)22.11.2014 16:57

"KG" napisał(a):
To jest szpital akredytowany, czyli elita polskich szpitali.


łahahahahahahaha! wytrzeźwiej !!!!!

33


MS ~MS (Gość)22.11.2014 17:53

A jak ja wczoraj "prawie" zaliczyłem sąsiadkę to mogę się pochwalić kolegom że mi się udało ? :)

73


misiak ~misiak (Gość)22.11.2014 18:33

Elita szpitali -chyba pisze ktoś z zarządzających albo osoba która nie bywa w szpitalach .ja leżałem w wielu szpitalach w Polsce i zagranicą i w tym szpitalu mogę się spodziewać że Pani która się skarży mówi prawdę. Może oddział ładny ale opieka ............

52


leżak ~leżak (Gość)22.11.2014 21:21

prysznice charakteryzuje to, że może tam być ślisko.Ten oddział posiada prysznice dla ograniczonych ruchowo, z poręczami i uchwytami ale tam jest ciasno, prawie niewygodnie, więc pani wybrała ten wygodniejszy gdzie nie ma uchwytów, więc o czym my "mówimy". To jest naprawdę oddział na wysokim poziomie. Na 18 komentujących chyba nie był tu nikt z Was. Polecam wycieczkę. Możecie mnie odwiedzić. Pretensja o śliski prysznic to jak pretensja o śnieg zimą.

22


kwaki ~kwaki (Gość)23.11.2014 05:57

czy ten szpital nie może funkcjonować jak szpital MSW w łodzi poczytajcie o jego sukcesach to zobaczycie że to wzór do naśladowania i ten to rzeczywiście elita

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat