metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)13.01.2014 14:26

szkoda że pacjenci będą przyjmowani tak jak dotychczas...liczyłem na poprawe...:)

00


aaa ~aaa (Gość)13.01.2014 16:29

Cytuję:
Kontrakty ze szpitalami podpisywane są na 3 lata i co roku renegocjowane.


To po co na 3 lata podpisywać i karmić urzędasów ? Nie lepiej na rok i koszta państwa obniżać?

00


P51 ~P51 (Gość)13.01.2014 22:07

"janusz" napisał(a):
szkoda że pacjenci będą przyjmowani tak jak dotychczas...liczyłem na poprawe...:)


Wyjedź na miesiąc za granicę,najlepiej do Anglii i spróbuj korzystać z usług medycznych. Szybko wyleczysz się z malkontenctwa...Za te pieniądze,które nasze państwo przeznacza na opiekę medyczną ( proszę zajrzeć do statystyk wysokości nakładów na głowę obywatela) jest całkiem nieźle. Proszę jeszcze raz przeczytać pierwsze dwa zdania mojego postu ;-)

00


na własnym przykładzie.. ~na własnym przykładzie.. (Gość)14.01.2014 09:34

Chroń Panie Boże pacjentów przed tym poziomem leczenia chorych w tym szpitalu, zwłaszcza oddziałem urologicznym.Tam się musi natychmiast coś zmienić.

00


gość2 ~gość2 (Gość)14.01.2014 11:05

Na innych oddziałach jest podobnie....

00


wsafcdvxfhsderwfdc ~wsafcdvxfhsderwfdc (Gość)14.01.2014 16:43

Kiedyś byłam tu ze skierowaniem do szpitala, siedziałam 4 godziny aby mi powiedzieli ze oni nic mi nie poradzą a 30 minut czekałam na zastrzyk przeciwbólowy, zrobiły mi z wielką łaska po tym gdy moja mama zrobiła awanturę.

00


P51 ~P51 (Gość)15.01.2014 10:44

"na-wlasnym-przykladzie.." napisał(a):
Chroń Panie Boże pacjentów przed tym poziomem leczenia chorych w tym szpitalu, zwłaszcza oddziałem urologicznym.Tam się musi natychmiast coś zmienić.


Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Wszelkie niedociągnięcia trzeba tępić.Dla dobra wspólnego.

00


P51 ~P51 (Gość)15.01.2014 10:50

"wsafcdvxfhsderwfdc" napisał(a):
Kiedyś byłam tu ze skierowaniem do szpitala, siedziałam 4 godziny aby mi powiedzieli ze oni nic mi nie poradzą a 30 minut czekałam na zastrzyk przeciwbólowy, zrobiły mi z wielką łaska po tym gdy moja mama zrobiła awanturę.


Czyli mama sprawnie i skutecznie wdrożyła zalecenia dla pacjentów odnośnie kontaktów ze służbą zdrowia,publikowane kiedyś w necie ( rób awantury, krzycz, nie daj się zbyć...etc...)
Skierowanie dali ci pewnie w poradni lekarza rodzinnego? To dlaczego TAM nie zaczęli od podania leków przeciwbólowych?
A czy byłaś w szpitalu jedyną pacjentką na izbie przyjęć?Może oczekiwanie na załatwienie było podyktowane czym innym niż jak to sugerujesz złym podejściem do obsługi pacjenta...?
Podajesz jedynie pojedyncze,skąpe spostrzeżenia subiektywne...

00


P51 ~P51 (Gość)16.01.2014 10:58

"P51" napisał(a):
"na-wlasnym-przykladzie.." napisał(a):
Chroń Panie Boże pacjentów przed tym poziomem leczenia chorych w tym szpitalu, zwłaszcza oddziałem urologicznym.Tam się musi natychmiast coś zmienić.
Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Wszelkie niedociągnięcia trzeba tępić.Dla dobra wspólnego


Acha..
Brak odpowiedzi...
Czyli typowe zachowanie trolla - obrzucić kogoś g... błotem, a potem niech obrzucony się tłumaczy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat