metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
solo ~solo (Gość)16.02.2009 20:51

Brawo!!!xx świetnie to wszystko przedstawiłeś.To cała prawda i tylko prawda.Na tego co się tak stołka trzyma też przyjdzie "czas" w odpowiednim momencie,ale póki co,to każdy przepracowany miesiąc jest dobry(kasa wpływa na konto, a czego się dla niej nie zrobi!).Pominąłęś jeszcze kwestię "uczynnych"donosicieli,którzy też kochają kasę.Sprzedają dla niej kogo tylko się da,byleby nie stracić posadki no i jeszcze zarobić.Nowe władze lubią takie osoby,ale w odpowidnim czasie też im "podziękują".Oj,jak oni to przeżyją "biedactwa".

00


xx ~xx (Gość)17.02.2009 16:36

Prawda jest smutna. Zwalnia się jak leci. Podobno dział ekspedycji (czyli dział wysyłek)skurczył się do jednego zwykłego pracownika. A było tam chyba 6 osób. Teraz jeden człowiek ma zarządzać i kontrolować wysyłanie towaru do odbiorców za grube dziesiątki, setki tysiące złotych. Ha ha ha. Marketing z około 18 osób skurczył się do 6 osób. A przecież w czasach spadku zamówień tym bardziej powinno się powiększać marketing, żeby docierać do jak największej grupy potencjalnych klientów. Teraz nastąpiła po prostu polityka powolnego gaszenia światła w zakładzie. A jeszcze trochę i ktoś zgasi je całkowicie. Tak samo likwiduje się dział konstrukcyjny i technologię.

00


tyskie ~tyskie (Gość)17.02.2009 17:36

Ty xx jeszcze pracujesz?Też słyszałem,że z ekspedycji były zwolnienia,ale nie przypuszczałem,że została tam tylko jedna osoba.To się nadaje do kabaretu.Tylko nie wiadomo,czy się z tego śmiać, czy płakać? Konstrukcyjny to się prawie sam zlikwidował,bo jak jeszcze pracowałem,to widziałem,że większość pracowników odeszła na własną prośbę.Teraz zwolnią resztę osób.Światło zgaszą "usłużni"donosiciele.A swoją drogą ciekawe kiedy następna "lista" wejdzie w obieg?

00


ja ~ja (Gość)17.02.2009 19:59

40 lat pracy (bez zwolnień lekarskich, po godzinach) i kopa w d... . Bez słowa. Jeszcze w oświadczeniu pisze sie opinię
,,[b]Stosowanym przez pracodawcę kryterium doboru pracowników do zwolnienia grupowego będzie ocena pracy wykonanej przez zatrudnionego pod względem jakości i wydajności oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
Czy ludzie z taką opinią mają szansę na znalezienie pracy.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)18.02.2009 15:11

Na parkingu naprzeciwko wjazdu do "Piomy" stoi samochód TVN24 z anteną satelitarną, a na trawniku przed nim reflektor skierowany na wjazd. Wygląda na to, że "Pioma" będzie dziś w telewizji.

00


Aman ~Aman (Gość)18.02.2009 15:21

Kolego już Pioma była w TVN24. Puszczali wywiad z nowym przewodniczącym związków. Wypowiadał się na temat sytuacji w Piomie i Piotrkowie. no i niech będzie. A co niech ludzie słyszą. Może wypowie się któryś z prezesów. Ale ci pewnie odeślą reporterów do firmy PR do Warszawy. Tylko na tyle ich stać.

00


uczeń ~uczeń (Gość)20.03.2009 20:16

hej, ludzie jeszcze pracujący!!! Zróbcie jakiś długi filmik o PIOMIE po nagrywajcie wszystkie hale produkcyjne, Odlewnie, silosy piachu, oczyszczalnie, malarnie itp. i włóżcie Np. na Youtube, niecha ta młodzierz zobaczy jak tam wogóle jest, bo jak chcieliśmy zrobić wycieczke ze szkoły "Technikum Budowy i Remontu M" to nie chcieli, bo niby jest zła atmosfera w Piomie. A my chcemy zobaczyć "Naszą" Fabryke.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat