metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gość ~Gość (Gość)28.11.2012 13:39

Każdy będzie miał swoich wrogów i wielbicieli. Nie da się wszystkim dogodzić To walka z wiatrakami.

00


bistro bistroranga28.11.2012 14:04

Już tam macie w magistracie pełne gacie!

00


sklave sklaveranga28.11.2012 15:08

Zgodnie z tą samą ustawą w przypadku niezebrania wystarczającej ilości głosów za referendum jak i zbyt niskiej frekwencji na referendum nie ma możliwości przeprowadzenia ponownego referendum w tej samej kadencji.
Odwołajcie wpierw Przewodniczącego Rady Miasta!!!!
Inaczej prezydent Chojniak ma zapewnione spokojne spędzanie czasu w magistracie do końca tej kadencji a może i dalej....
Z deszczu pod rynnę.
Nie zmienimy Polski jeśli będzie zmieniany tylko kierowca a pasażerowie luksusowego autobusu pozostaną ci sami. Możemy i po tysiąc razy budzić się i dopóki nie rozliczymy oligarchii politycznej nic to nam nie da. Na ten przykład Rostowski po pięciu latach sprawowania urzędu ministra finansów oświadcza że jest właścicielem majątku ponad 22 milionowego. Wcześniej prócz kredytów nic nie posiadał!!!
Nie jest to jakiś odosobniony przypadek bo znajdzie się bardzo wielu którzy zgromadzili jeszcze większy majątek.
http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

00


Jan Dziemdziora - radny ~Jan Dziemdziora - radny (Gość)28.11.2012 17:50

Nie jestem w aktywie PIO, ale mam podstawy do tego by zamieścić niniejszą opinię:
Uprzejmie powiadamiam normalnie widzących, słyszących i odczuwających, że po dzisiejszej sesji Rady Miasta mam podstawy stwierdzić, iż niektórzy członkowie dworu Prezydenta Miasta w poziomie arogancji i niechęci do spraw, które nas na co dzień uwierają przekroczyli wszelkie granice przyzwoitości. Protokół z sesji to potwierdzi.

00


wytarte czoło ~wytarte czoło (Gość)28.11.2012 18:07

"sklave" napisał(a):


Jak można odwoływać kogoś kto przewodzi w rankingu popularności piotrkowskich radnych.

00


jestem za ~jestem za (Gość)28.11.2012 18:08

PIO trkowskie FAKTY REFERENDALNE: naprawdę warto przeczytać. Proszę o więcej.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.11.2012 18:23

Niewesoła mina: http://www.epiotrkow.pl/multimedia/foto/42a3e94f9db4cc16d8ba1163bfa7d221.jpg

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)28.11.2012 18:36

tego na drugim planie w środku też trzeba odsadzić od koryta,czy to ten człowiek jako lekarz brał łapówki ? tylko pytam.

00


xyz ~xyz (Gość)28.11.2012 19:47

"sklave" napisał(a):
Odwołajcie wpierw Przewodniczącego Rady Miasta!!!!
Inaczej prezydent Chojniak ma zapewnione spokojne spędzanie czasu w magistracie do końca tej kadencji a może i dalej....


Do sklave: Przewodniczącego rady miasta powołuje i odwołuje rada miasta. na dzień dzisiejszy nie ma możliwości odwołania. Aktualnie koalicja ma 12 radnych a opozycja 11 bowiem z PO wystąpił radny Konrad Czyżyński i ma wstąpić do opozycji. Do większości brakuje 1 głosu. Jeżeli jeszcze 1 radny wystąpi z koalicji to sytuacja się odwróci i będzie 12 w opozycji a 11 w koalicji wówczas będzie możliwość odwołania przewodniczącego rady miasta i przeprowadzenia zmian w prezydium sesji i w komisjach. Chyba, że zrobi to prokurator po doniesieniu o rzekomych łapówkach. Ale musi być prawomocny wyrok skazujący. Na tą chwilę lepiej spróbować przeciągnąć do opozycji jeszcze 1 radnego. W grudniu będzie uchwalany budżet na 2013 rok i może być wówczas gorąco jak dojdzie do zmian w radzie miasta.

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)28.11.2012 19:49

Czy PIO ma już wytypowany jakiś "gabinet cieni", aby można przygotować się na ewentualne zmiany?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat