metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrkow24.pl ~piotrkow24.pl (Gość)13.03.2013 17:06

Tak, macie rację :( to była "prowokacja" żeby uświadomić ludziom istnienie marki http://www.piotrkow24.pl ale ok, już więcej nie będę :( A czy to ma znaczenie czy Piotrkowianina coś z nami łączy? Moim zdaniem nie ma żadnego. Są ważniejsze sprawy w życiu niż szukanie na siłę afer i oskarżanie się na wzajem. Więcej miejcie dystansu do wszystkiego. I uśmiechu trochę też. Pozdrawiam :)

10


ares1 ~ares1 (Gość)13.03.2013 12:58

"Piotrkowianin" napisał(a):
Chyba nie sądzisz, że ta strona, pełna błędów ortograficznych, gramatycznych i interpunkcyjnych, to moje dzieło?


Poprzedni wpis daje wiele do myslenia.

10


poluc ~poluc (Gość)13.03.2013 12:42

No ale może byś się odniósł Piotrkowianin czy coś Cię "łączyło" z domeną www.piotrkow24.pl i czy to Twoje zdjęcie to przez przypadek się tam znalazło, a teraz je wykasowali?

01


kula ~kula (Gość)09.09.2013 17:45

"ares1" napisał(a):


Nie wiem czy bym umiała, może tak może mnie. W każdym bądź razie nie mogłabym patrzeć na swoje odbicie w lustrze jakbym się tak zeszmaciła.

00


kula ~kula (Gość)08.09.2013 23:02

A w sprawie tego szumu o odwołanie prezydenta nikt nie wspomina o tłuściutkim Dariuszu Dzwonniku.. Mam nieodparte wrażenie że to jego tłuste jak serdelki plauszki sterują tym wszystkim.

00


ares1 ~ares1 (Gość)09.09.2013 09:01

"kula" napisał(a):
Mam nieodparte wrażenie że to jego tłuste jak serdelki plauszki sterują tym wszystkim.


Widzisz jaką chłop ma głowę?Umiał byś tak?Szczerze wątpie!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat