a to nawet na kwiaty nie stać to nie wiem czy na dalsze działanie stać a w Kielcach byłem
I nie pójdzie w górę bo z zespołu odchodzą zawodniczki w liczbie 7 a wzmocnień nie widać pozdrowienia szkoda że nikt nie spada z tej amatorskiej ligi. Ta liga powinna być podzielona na dwie grupy bo nigdy żadna drużyna z miejsc 8-12 nie ma szans włączyć się do walki o wyższe miejsce tak wygląda rzeczywistość w tym kraju powinny być wymogi masz milion masz miejsce w superlidze musisz być wyplacalny do danego dnia a nie zaległości 6 miesięczne nie płacisz kara ze związku i minusowe punkty a piotrcovia w przyszłym sezonie będzie walczyć o miejsca 10-12 wspomnicie moje słowa
Powiem tak odchodzą znaczące zawodniczki a kto przychodzi to tylko skrzydlowa na dzień dzisiejszy. A czy Wy myślicie że zarząd piotrcovii stać na takie pożegnanie jakie zrobiły Kielce?
ja proponuję zarządowi Piotrkovi przedsawieniu kto odchodzi z zespołu na ostatnim meczu Piotrcovi TAK jak zrobiła to korona i godnie pożegnać zawodniczki
Z ligi kobiet nikt nie spada, bo drużyny z 1 ligi nie są przygotowane finansowo na awans. To jest kolejny agrument za tym, że liga kobiet powinna liczyć 8 - 10 zespołów. Piotrcovia po zmianach trenerskich, dalej przeplata lepsze mecze gorszymi i niestety nic nie wskazuje na to, by poziom zespołu szedł w górę.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!