metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
. ~. (Gość)28.11.2014 16:16

Pan Kozłowski ponoć jest bardzo chory na plus minus 500 dni pracy nie przepracował nawet połowy bo ciągle jest na zwolnieniu

24


bola ~bola (Gość)28.11.2014 16:19

niektórzy łapią wszystkie sroki za ogon i ciągle im mało Ci co tak głosowali na PiS nie do końca znają swoich wybrańców którzy tylko udają prawych

22


Pzdr dla K. Kożłowskiego ~Pzdr dla K. Kożłowskiego (Gość)28.11.2014 18:37

"ole" napisał(a):
Mam nadzieję, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Przecież bez zgody rady miasta nie można zwolnić radnego.


A ja mam nadzieję, że nowa rada miasta w której większość mają 3 partie polityczne dołoży wszelkich starań, żeby usunąć z rady nadzorczej MZGK prezesa Sylwestra Łopatowskiego i cały ten skostniały zarząd. Łopatowski strzelił sobie w kolano.

61


a mnie wsio rybka ~a mnie wsio rybka (Gość)28.11.2014 18:48

"" napisał(a):
Dlaczego Pani Tera startowala z innego obwodu niż mieszk?


Ustawodawca dopuszcza możliwość wyboru okręgu do kandydowania do rady miasta. Kandydat na prezydenta miasta może być nawet z innego województwa. Nie trzeba koniecznie mieszkać w okręgu wyborczym w którym zamierza się kandydować.

21


irena ~irena (Gość)28.11.2014 18:51

"wyborca" napisał(a):
Prawo pozwala startować z dowolnego okręgu na ternie miasta. Bardziej mnie zastanawia dlaczego mieszkańcy spoza Piotrkowa startowali w wyborach do rady naszego miasta?


Mnie też. To już ostatnia kadencja Chojniaka i jego kariera polityczna dobiega końca. TPS wita pana prezydenta Chojniaka!!!

40


Tu i Teraz ~Tu i Teraz (Gość)28.11.2014 18:55

"zen" napisał(a):
- Prezydent przyjął zasadę, że radni i urzednicy nie zasiadają w MKRPA. To chyba logiczne i słuszne? Takie rozwiązanie w MKRPA funkcjonuje od kiedy Pan Chojniak w 2008 r. został prezydentem. Wszyscy członkowie komisji o tym wiedzą. Pani Wiesława też o tym wiedziała.


A co w tej komisji alkoholowej robi były radny senior Winiarski ojciec obecnie radnego Przemysława Winiarskiego i jego brata Jana Winiarskiego pracownika Biura Rady Miasta?
To chyba nie przypadek, że Krawczyński chce mieć w swojej komisji ludzi od Chojniaka.

51


xyz ~xyz (Gość)28.11.2014 19:00

"bola" napisał(a):
niektórzy łapią wszystkie sroki za ogon i ciągle im mało Ci co tak głosowali na PiS nie do końca znają swoich wybrańców którzy tylko udają prawych


Ale za to bardzo dobrze znamy kandydatów do rady miasta z Razem dla Chojniaka. Kandydowali nawet podlegli mu służbowo urzędnicy z miejskich spółek, MOPR a nawet dyrektor 8. Nie udało się wam uzyskać większości w radzie miasta i macie problem. Teraz i Chojniak i jego drużba będą tańczyć jak im zagra 14-tka.

51


wero ~wero (Gość)28.11.2014 19:13

pseudonim chciałbym żeby ta godzina 6 - ta wybiła też na Wierzejach.

50


wyborca ~wyborca (Gość)28.11.2014 19:17

gościu od Chojaka odczep się od Kozłowskiego. Zobaczysz jak prezesinio będzie śpiewał jak będą sprawy w Sądzie.

43


EP ~EP (Gość)28.11.2014 19:21

Ludzie kim jest radny Kozłowski?co miał go tylko chronić immunitet ponad 700 dni nie był w pracy przez ostatnie 3 lata Takich radnych bardzo schorowanych nie wiadomo na co wybieracie

54


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat