metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
belfera2 ~belfera2 (Gość)22.11.2014 14:17

do student2
Sarkazm, cokolwiek by nie znaczył, jest formą wypowiedzi ustnej! Nick mogę sobie wybrać dowolnie, nie musi takie słowo istnieć w jakimkolwiek języku!
Jest gorzej, niż się spodziewałam. Chyba, że...? Napisz, do której klasy chodzisz?

22


belfera2 ~belfera2 (Gość)22.11.2014 14:43

image napisał(a): "Niechże sobie każdy pisze jak chce i jak potrafi"
To niechże sobie później sam to czyta!
Co do meritum - Jaros mówi, że gwarantuje zmiany, ale czy na "lepsze"? Czytałam ten cały Jego program, analizowałam, kto Mu pomaga i co? I nic nowego. Stare w nowym opakowaniu. Mnie akurat nie przekonuje potrzeba zmiany dla niej samej. Jeśli nie mam gwarancji, że będzie lepiej, to wolę taką, że nie będzie gorzej.
Poza tym, nie ufam prowadzonej przez ten komitet kampanii skrajnie negatywnej. To rodzi obawy przed tzw. zamordyzmem, a to już w Wolborzu było. Pozdrawiam.

43


lolo ~lolo (Gość)22.11.2014 17:05

Klemens mas rację A belferki na emeryturze teraz takie popleczniczki burmistrzowej. A moze obstawią wynik konkursu na wolne stanowisko urzednicze w gminie(sekretarka) W poniedziałek otwarcie ofert.Byłem w piątek w gminie specjalnie ale takiego stanowiska nie widziałem.Były do wyborów 3 sekretarki a teraz są 2.Trzecia sie tam już nie zmieśc. Ogladając nabory do pracy w 2014 w naszej gminie widac sprawiedliwą rękę naszej burmistrzowej. Warunki na sekretarkę strasznie wygórowane min rok pracy w samorządzie ?????. A może ważniejsza byłaby estetyka i kultura osobista kandydata. Dzisiaj obsłużyc internet , telefon i faks umią juz dzieci. Wiec obstawiamy kto sprawiedliwie wygra ten konkurs? Ja stawiam na panią która napewno jest juz rok w gminie M..... S......... W majestacie prawa jak wygra jaros to dostanie od burmistrzowej nowa sekretarke z jej ekipy . To się nazywa miec głowę na karku.Belfera 2 to są skrajnie pozytywne działania?

31


sarcoma ~sarcoma (Gość)22.11.2014 17:46

"Jeśli nie mam gwarancji, że będzie lepiej, to wolę taką, że nie będzie gorzej." toż to może być gorzej?! tragedia i jeszcze raz tragedia. Przecież te wszystkie błędy, nieprzemyślane inwestycje, bezmyślne kroki o pomstę wołają! Zmiany będą i tylko na lepsze mogą być w tym wypadku! Jak można się wypowiadać, że jest dobrze to chyba tylko mając klapki na oczach i zatyczki w uszach..chyba, że ma się dobrą posadkę i takie tam znajomości w gminie.
Jaros będzie najlepszą szansą dla naszej gminy! Przede wszystkim będziemy mieli burmistrza który SŁUCHA swoich mieszkańców i radnych, a nie sam sobie gra jak tylko mu się podoba!

62


pytanie do ~sarcoma ~pytanie do ~sarcoma (Gość)23.11.2014 00:37

Oświeć wszystkich na forum, jakie konkretnie błędy, nieprzemyślane inwestycje, bezmyślne kroki o pomstę wołają? Dużo ludzi o tym pisze, a nikt nic konkretnego, bo [b]to są puste hasła, rodem z zebrania wyborczego Jarosa.[b] Ja w UMiG nie bywam. Zbieram puste butelki, a oni tam nie piją, to i chodzić nie ma po co.

35


koks ~koks (Gość)23.11.2014 16:01

Niech wygra Jaros. Pani już dziękujemy XD

61


koks ~koks (Gość)23.11.2014 16:05

Niech wygra Jaros. Tej pani już dziękujemy XD

71


belferka2 ~belferka2 (Gość)23.11.2014 17:14

"lolo" napisał(a):
obsłużyc internet , telefon i faks umią juz dzieci


Twoja wypowiedź sugeruje, że aplikujesz na stanowisko sekretarki. No cóż... szanse chyba niewielkie. Z tą znajomością gramatyki, z powodzeniem możesz ubiegać się o stanowisko clean manager ciągów pieszych. Robota niezła i zostaniesz służbową broom i shovel. Naprawdę warto spróbować, zwłaszcza, że praca na świeżym powietrzu dotlenia mózg.
Słowo honoru - nie byłam, nie jestem i nie będę nauczycielką!

23


prorok ~prorok (Gość)23.11.2014 19:44

I rzekł KWW Andrzeja Jarosa: Niech stanie się światło! I ono błysnęło w jednej chwili,a zgromadzeni ujrzawszy swe ręce w nocniku złorzeczyć zaczęli głośno. Wówczas blask krzyknął: "NIECH STANIE SIĘ CISZA" i ludzie zamilkli w bojaźni swojej, bowiem blask na tę chwilę siłę zastraszania posiadł ogromną. Ten i ów cichcem do domu podążał gnany bojaźnią i wstydem. Cóżeśmy uczynili, że nam los nie sprzyja, pytał każdy siebie, nie znajdując jednako odpowiedzi. Wówczas usłyszeli głos sumień, każdy swojego z osobna: "Zaprawdę powiadam wam, winniście wcześniej rozumem swoim odróżnić światło dające nadzieję na lepsze życie, od blasku, który w chwili dokonywania wyboru, jedynie oślepić was może ." Bo kto honor za światło odda, temu los z nawiązką wróci, a kto za krótki błysk chwały honor swój stawi, z ręką w nocniku na lat 4 pozostanie. Oto głos wyborcy.

21


skok ~skok (Gość)23.11.2014 20:51

Zbieracz butelek w urzędzie się nie "pożywi", ale nie dlatego, że tam nie piją, tylko że piją z takich butelek, które dla zbieracza butelek są wazonami, bo takowe przypominają.Trunki średniej jakości też tam mają ogromne powodzenie.Oj naiwny, bez urazy, zbieraczu butelek,aż Cię żal.Najwięcej wódy leje się właśnie na imprezach urzędowych za publiczne pieniądze i to jakie, zdziwiłbyś się zbieraczu butelek.Tylko Ty biedaku nie masz wstępu za kulisy i widzisz to co chcesz widzieć.Publiczne picie w sposób co najmniej uwłaczający władzy też nie jest tajemnicą.Przypomnę tylko imprezę "kajakową", wiele ludzi było i widziało jaką władza daje przykład, wstyd.Osoba na wysokim, ważnym stanowisku, została pozbawiona pracy w urzędzie, tylko dlatego, że nie chciała pić i odmawiała udziału w zalewanych imprezach. Kto za tym stał, kto dawał przyzwolenie, przykład i brał w tym udział w ostatnich czterech latach? Nagle przed wyborami p.Ościk zaczęła rozpowszechniać kłamstwo, że pozbyła się pracownika za picie.Ciekawe czyje, bo ta osoba jest osobą niepijącą wcale, co najbardziej było niemile widziane przez p. Ościk.Wiadomo nie od dziś, że pijanym najlepiej się rządzi.Już nie chcę tu wracać do wspomnianej przez kogoś "seksafery", też na użytek wyborów przekłamanej na korzyść wiadomo kogo.A walkę o szkołę w Proszeniu zapomnieliśmy? Nie wierzę.Pamiętna msza w kościele!
Mamy dość takich cyrków.Chcemy, żeby naszą gminę reprezentował człowiek mądry, zrównoważony, szanujący ludzi i siebie, a takim jest Andrzej Jaros.Dobry gospodarz na swoim podwórku będzie dobrym gospodarzem dla całej gminy.To jedyny właściwy wybór i szansa na normalność w Wolborzu i w całej gminie.
Tak,tej pani już dziękujemy, jeśli w ogóle jest za co.

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat