metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Łukasz ~Łukasz (Gość)04.12.2013 21:58

Tak, gówno prawda, dzieci chcą grać w piłke i jest dużo chętnych, ale kiedy mają grać jak orlik zarezerwowany tylko dla osób +30. Bo typek, który zajmuje się orlikiem zdecydowanie chętniej wynajmuje go dziadkom zamiast młodym ludziom, którzy chętnie by pograli, a znam dużo młodych osób, którzy pograć nie mogą i jestem jedną z nich. A jak już uda się dopchać do orlika, to 20-30 min i przyjeżdża grupa typów, każą schodzić, bo mają rezerwacje.Żenujące

00


Patryk ~Patryk (Gość)04.12.2013 22:01

"+30" napisał(a):

Mało wiesz.

00


Wacław ~Wacław (Gość)04.12.2013 22:01

"lukasz" napisał(a):


Cała prawda :D

00


+30 ~+30 (Gość)05.12.2013 08:10

"Patryk" napisał(a):
~Patryk (Gość)
10 godzin temu, 22:01
"+30" napisał(a):
Mało wiesz.


Tak mało wiem, ale Ty z pewnością jeszcze miej.

"lukasz" napisał(a):
~Łukasz (Gość)
10 godzin temu, 21:58
Tak, gówno prawda, dzieci chcą grać w piłke i jest dużo chętnych, ale kiedy mają grać jak orlik zarezerwowany tylko dla osób +30. Bo typek, który zajmuje się orlikiem zdecydowanie chętniej wynajmuje go dziadkom zamiast młodym ludziom, którzy chętnie by pograli, a znam dużo młodych osób, którzy pograć nie mogą i jestem jedną z nich. A jak już uda się dopchać do orlika, to 20-30 min i przyjeżdża grupa typów, każą schodzić, bo mają rezerwacje.Żenujące


Dowiedz się w przyszłym roku w jaki sposób można dokonać rezerwacji Orlika i jakie są zasady rezerwacji, a nie na "krzywą" buźkę wbiegasz na boisko i czujesz się strasznie skrzywdzony jak przychodzi ktoś grać z rezerwacją.
Orlik na Wysokiej, Broniewskiego i Belzackiej, 7 dni w tyg. - na pewno znajdziesz jakiś termin.
Głowa do góry, a nie w monitor!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat