metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mama ~mama (Gość)12.01.2015 13:21

Dobrze,że rodzina nie została sama w tak trudnej i dramatycznej sytuacji.Wierzę,że ludzie okażą dużo serca tej rodzinie nie tylko ze strony materialnej.....oby wszystko skończyło się dobrze,życzę im tego z całego serca!!!

130


- mieszkaniec ~- mieszkaniec (Gość)12.01.2015 15:30

Wielkie podziękowanie dla p. Dyrektor Przedszkola Boguś, która zainicjowała i organizuje Koncert Charytatywny oraz wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc tak szczytnej inicjatywy. Mam nadzieję, że ta pomoc choć częściowo pomoże dojść do zdrowia zarówno mamie jak i dzieciom. Czego z całego serca im życzę.

140


Lesina23 Lesina23ranga12.01.2015 16:08

A kiedy wójt zapewni te obiecane mieszkania zastępcze oraz pomoc?? W telewizji dużo obiecał ciekawe czy dotrzyma słowa:D

40


lechosław ~lechosław (Gość)12.01.2015 19:02

Mieszkańcu żeby Się nie okazało Że Więcej Pójdzie Na Organizację Tego Koncertu Niż Ma Pomóc Tej RODZINIE

13


mm ~mm (Gość)12.01.2015 19:13

Dyrektorka szkoły dużo mówi a mało robi, dobrze ze chociaż to przedszkole naprawdę zajęło się tym koncertem bo inaczej nic by z tego nie wyszło.

31


zasi ~zasi (Gość)12.01.2015 20:24

ta chyba przedszkole bardziej się lansuje. po owocach ich poznamy

00


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)12.01.2015 21:01

"Lesina23" napisał(a):
A kiedy wójt zapewni te obiecane mieszkania zastępcze oraz pomoc??


piekarek ma teraz inne zajęcie,liczy kapuche na koncie i gania hitlerowców po Jarostach.

24


Ja ~Ja (Gość)12.01.2015 21:10

Panie Marceli chyba na epiotrkow czytałem pana wypowiedź ,że będziecie pomagać i już zwrócił się Pan z prośbą do proboszcza o zbiórkę w niedziele ,no chyba nie o taką pomoc powinien zadbać wójt,powinien Pan chyba przeprosić księdza proboszcza bo zanim Pan pomyślał to ksiądz już działał

15


Tom Jaros ~Tom Jaros (Gość)12.01.2015 21:57

Witam wszystkich, mam prośbę aby nikogo nie osądzać jeśli chodzi o kwestię niesienia pomocy. Gdyż od zeszłego tygodnia sztab ludzi pracuje, nad tym, żeby tę pomoc zorganizować. Procedura zezwolenia zbiórki publicznej trochę trwa. Jutro zamieszczę numer konta do wpłat - i przypominam, że jest to praca wielu podmiotów - przedszkola, szkoły, GOKiSu, parafii i gminy, Stowarzyszenia HARC i przedsiębiorstwa komunalnego. Dziękuję wszystkim, którzy codziennie przychodzą, piszą i pomagają. Dla nas jest to też rzecz nowa, stresująca i wymagająca koordynacji działań...

111


mama ~mama (Gość)13.01.2015 09:50

Przykre ,że w tak smutnej sytuacji niektórzy potrafią tylko rozsiewać swój jad dookoła.Jak jesteście tacy odważni by wypisywać takie brednie dlaczego nie przedstawicie się z imienia i nazwiska?

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat