metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
odp ~odp (Gość)02.12.2014 12:24

A nie pomyślałeś o tym że ogólnie frkwencja na wyborach byla niższa ? No chyba że matematyka jest dla Ciebie problemem ...

10


xdef xdefranga02.12.2014 12:47

"luzik" napisał(a):
Ze zdecydowaną przewagą na słowo "może", haha!

Niech się Pan "haha" dalej, ja cierpliwie poczekam na efekty zmian. I cieszę się, że zmiana nastąpiła :) :D

10


Do folek ~Do folek (Gość)02.12.2014 15:06

Chyba trochę przegiołeś, dziwię się, że administrator e Piotrków nie zablokował tak chamskiego komentarza, ale przecież można sprawdzić z jakiego komutera to wysłano, trochę kultury, ale czemu ja się dziwię tacy ludzie otaczają drozdka tylko współczuć

43


Panna z mokrą głową ~Panna z mokrą głową (Gość)02.12.2014 15:20

wyborco-ze-wsi-zapomnianej-Kolo
WŁODZIMIERZÓW jeśli już! Włodzimierza to sobie znajdź....poza tym w Kole też coś się dzieje, w końcu macie wyremontowana remize...

10


`b` ~`b` (Gość)02.12.2014 15:53

"Wyborca" napisał(a):


http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/

00


lejla ~lejla (Gość)02.12.2014 18:11

Ogrodnik popełniłeś wielki błąd co to za toważystwo pojawiło sie koło ciebie-WOLUSY BLEEEEE

67


ddddd ~ddddd (Gość)02.12.2014 20:21

Szanowni wyborcy tyle jadu wylano zarówno na obecnego Wójta Woli jak i na radnego O..... myśle że najlepszym wskaźnikiem przy następnych wyborach będą czyny zarówno Drodka jak i Ogrodnika...ktoś napisał że radny to nie to samo co wójt... zarówno wójt na swoim stanowisku może zdziałać dużo dla gminy ....jak i radny....nawet powiedziałbym wiecej...jeśli radny jest obrotny i ma duże wtyki, uważanie to może dużo zdziałać w powiecie na rzecz gminy....TAK WIĘC jak to jest w Biblii napisane: poznacie ich po owocach....obserwujmy dokładnie obecnego wójta D. jak i radnego O. i wystawmy im rachunek za 4 lata...bo pewnie obydwaj będą kandydować na wójta gminy Wola K. za 4 lata...........

52


ja ~ja (Gość)02.12.2014 20:44

do lejla do nauki towarzystwo

00


Do lejla ~Do lejla (Gość)02.12.2014 21:19

Co ty miałeś z polskiego? Naucz się pisać i dopiero później się wypowiadają na forum towarzyszu.
Zazdrościsz tej Woli, co?

11


S.... ~S.... (Gość)02.12.2014 22:30

Pani S... ma się całkiem dobrze. Komentarze państwa na forach ePiotrków uświadomiły mi, że wybory w Woli K sprowadzały się nie do poznania programów wyborczych kandydatów na wójtów ale do opluwania ludzi. Wybory były wszędzie ale chyba tylko w nasze gminie wywołały tyle negatywnych emocji. Ciekawe dlaczego...

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat