metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wyborca ~wyborca (Gość)01.12.2014 09:38

Łączymy się w bólu i smutku z mieszkańcami Łęk Szlacheckich po utarcie tak wspaniałego włodarza!wreszcie gęsi przyjdzie czas paść, a zimą pierze drzeć. Nie martwcie się ! Jest takie przysłowie;umarł król, niech żyje król ! Gratulacje dla Pana Łącznego i powodzenia. Niech Pan wreszcie zrobi coś dobrego dla tej gminy.

112


Mi-Hau ~Mi-Hau (Gość)01.12.2014 09:49

A jak zakończyła się II tura w Piotrkowie Tryb.? Krzysztof Chojniak będzie rządził nadal?

50


wyborca ze wsi zapomnianej Koło ~wyborca ze wsi zapomnianej Koło (Gość)01.12.2014 09:58

Najwyższy czas na zmiany w gminie (niemocy) Sulejów. Szkoda że tak późno. Trudno będzie po latach stagnacji i niemocy. Należy spojrzeć szerzej spojrzeć na gmine nie tylko Sulejów i Włodzimierz.

83


r-rrr ~r-rrr (Gość)01.12.2014 09:58

Gratulacje dla Romana Drozdka dobrze że pokonał PSL-podnieśli wiek emerytalny.

98


PSZEMEQ ~PSZEMEQ (Gość)01.12.2014 10:04

Kurde przegapiłem drugą turę w PIOtrkowie.. Mam nadzieję, że brak mojego głosu na Chojniaka nie wpłynie na wyniki.. Chociaż powinienem mieć nadzieję, że brak mojego głosu jednak wpłynie, znaczy ze PKW dobrze policzy. No chyba ze mój nieoddany głos na Chojniaka w drugierj turze policzy jak oddany ZA. To w wtedy to tak.
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem. A gdy chodziłem do technikum, to w Tepeesie był taki krzysiek od miernictwa. Maluchem jeździł.

13


W końcu! ~W końcu! (Gość)01.12.2014 10:09

Bardzo dobrze, że w końcu w Łękach Szlacheckich zmieni się władza, może nowy wójt zrobi coś nie tylko przed swoim domem ale zajmie się całą gminą. :)

40


rozczarowany ~rozczarowany (Gość)01.12.2014 10:15

niestety Drozdek na kolejną kadencją co dla małych i średnich przedsiębiorców z gminy Wola Krzysztoporska oznacza, że nie mają co liczyć na wsparcie od władz lokalnych.

157


:((( ~:((( (Gość)01.12.2014 10:16

Łączę się w bólu z mieszkańcami Woli Krzysztoporskiej. Znowu człowiek bez kompetencji na stanowisku.

168


PSZEMEQ ~PSZEMEQ (Gość)01.12.2014 10:26

"rozczarowany" napisał(a):
~rozczarowany


Mam rozumieć ze Drozdek nie chce płacić zusu i vatu za małe i średnie przedsiębiorstwa z woli krzysztoporskiej? ;)

56


gość nowy ~gość nowy (Gość)01.12.2014 10:27

"rrrr" napisał(a):

Teraz Drozdek napewno obniży Ci wiek emerytalny.

122


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat