metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jaki ~jaki (Gość)11.12.2014 11:02

"sklave" napisał(a):
Centrum Idei Ku Demokracji. Mydlenie oczu.


ciemny LUD to kupi

70


Antek ~Antek (Gość)11.12.2014 12:42

"Alojzy-" napisał(a):
Demokracja to też inne kultury i wyznania, nacje czy opcje. Jakoś nie widzę na zdjęciach Popa czy Rabina. Nie widzę nikogo z Romów czy braci Czechów nawiązując do Łasku. Może źle rozumiem funkcje tego centrum. Proszę więc o wyprowadzenie z błędu.

Napisałem ten tekst i tak się zastanawiam . Co maja na myśli osoby pstrykające łapkę w dół. Rozumiem , że pod pojęciem demokracja to nie wszystkie wyznania czy nacje. Napisz o co chodzi jeden z drugim bo nie kumam.

30


wierna ~wierna (Gość)11.12.2014 13:19

Jak to, Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie oficjalnie otwarte?! To poprzednie jego otwarcie (za rządów naszego kochanego księdza Irka Bochyńskiego), jest już nieważne? Drugi raz trzeba było robić oficjalne otwarcie?! Co za jaja.

52


zdziwiona ~zdziwiona (Gość)11.12.2014 13:22

To Sławoj Leszek Głódź poświęcił? Przecież media piszą, że taki chory i nawet prosił wiernych, żeby się modlili o jego zdrowie. Ciekawe, ile Flaszce zapłacili za machnięcie kropidłem?

61


Łoś ~Łoś (Gość)11.12.2014 13:26

Durnoto jedna, bo inaczej nazwać nie można.
To jest bp Adam Lepa!

"zdziwiona" napisał(a):
To Sławoj Leszek Głódź poświęcił? Przecież media piszą, że taki chory i nawet prosił wiernych, żeby się modlili o jego zdrowie. Ciekawe, ile Flaszce zapłacili za machnięcie kropidłem?

42


J.Z. ~J.Z. (Gość)11.12.2014 13:28

A czy nie zapomniano o zaproszeniu Ojca Chrzestnego całego przedsięwzięcia i jego Twórcy, Księdza doktora nauk teologicznych i byłego Rektora Ireneusza Bochyńskiego?
I czy może powiedział on jeszcze coś odważnie i kontrowersyjnie o pedofilii w Kościele?

54


Pejcz ~Pejcz (Gość)11.12.2014 13:30

A ty nie-wierna w historii miałaś już jakieś otwarcie tego centrum?
Wydaje mi się że nie...
chyba że masz na myśli wystąpienie odważne i kontrowersyjne o pedofilii w Kościele.

"wierna" napisał(a):
Jak to, Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie oficjalnie otwarte?! To poprzednie jego otwarcie (za rządów naszego kochanego księdza Irka Bochyńskiego), jest już nieważne? Drugi raz trzeba było robić oficjalne otwarcie?! Co za jaja.

44


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)11.12.2014 13:31

"zdziwiona" napisał(a):
To Sławoj Leszek Głódź poświęcił?


większego alkoholika zaprosić nie mogli,na własne oczy widziałem jak za kołnierz nie wylewał.
Oczywiście nie na tej imprezie,tylko kilkanaście lat temu w innej części kraju.

71


myślący ~myślący (Gość)11.12.2014 14:31

Demokracja w kościele nie istnieje -wbijcie to sobie do głowy. Demos kratos - dosłownie znaczy -rządy ludu .
O jakiej demokracji kościół mówi? bo czegoś tu nie rozumiem.

121


n i-ki ~n i-ki (Gość)11.12.2014 15:37

Jak czytam te komentarze, to mam mdłości. To sami niedouczeni piotrkowscy durnie.Wstyd bezmózgowcy!

27


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat