metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
miki ~miki (Gość)11.08.2014 20:37

a zdał do następnej klasy? może to jest klucz do sprawy. miejmy nadzieje że znajdzie się cały i zdrowy.

50


~~piotrkowianinek ~~~piotrkowianinek (Gość)11.08.2014 21:34

Znalazłem jego profil na facebook "Kuba Nagórka" - gimnazjum nr 7 w tomaszowie. Po jego znajomych typu "Śmierć Konfidentom" mogę stwierdzić, że nie miał zbyt dobrego towarzystwa... jak i też po wpisach na facebook (nie mam go w znajomych, ale większość jest widoczna). Podobno 4 lipca był w związku z Aleksandra Kowarska (tak widać na portalu społecznościowym). (Dopiszcie, że jest tak w ogóle z Tomaszowa....)

110


ObywatelM ~ObywatelM (Gość)12.08.2014 13:35

Fajnie, że się znalazł i nic się nie stało. Druga strona medalu społeczeństwo prosi o zwrot kosztów poszukiwań.

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.08.2014 16:36

Cytuję:
Utworzono: Poniedziałek, 11 sierpnia 2014
(...)
12 sierpnia tomaszowska policja poinformowała, że chłopiec odnalazł się.

Normalnie antycypacja. :)

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)12.08.2014 17:33

"Piotrkowianin" napisał(a):
Normalnie antycypacja. :)


Doczekaliśmy się policji, której działania wyprzedzają wydarzenia. Zwróć uwagę, że ta policja wyewoluowała w Tomaszowie - trudne środowisko hartuje i napędza ewolucję. ;)

"~~piotrkowianinek" napisał(a):
Podobno 4 lipca był w związku z Aleksandra Kowarska


Pewno biedaczka oczy wypłakała za zaginionym kochasiem. Nie ma to jak upubliczniać swoje życie prywatne w internecie. Na naszych oczach dorosło pokolenie idiotów.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat