metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)28.12.2017 09:49

I mam wrażenie, może mylne, że oblężenie na basenach jest większe zimą, kiedy dzieciaki, jak i dorośli nie korzystają z placów zabaw, Orlików i innych napowietrznych obiektów.

21


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)28.12.2017 10:12

Złote usta majoneza zaczynają kampanie wyborcza :)))

53


. ~. (Gość)28.12.2017 10:58

Kampania wyborcza rozpoczęta!
Zaczęło się od budowy pomnika - mediateki - dziwnym trafem otwarcie w okolicach wyborów samorządowych.
Konkurs na rozbudowę Hali Relax - jak wynika z artykułu pewnie skończy się tylko na konkursie i okaże się, że się nie da... Ale K.Ch powie starałem się rozbudować...
Kolejny element tej kampanii - odkryty basen w Piotrkowie - jak powstanie to pewnie wielkością będzie pasował do zjeżdżalni na Słoneczku - ale sukces będzie...

74


gość ~gość (Gość)28.12.2017 11:08

Milion złotych? na wykorzystanie obiektu przez 30 dni w roku? Za milion można wybudować sztuczne boisko przy żwirki, dobrej jakości, które jest dużo bardziej potrzebne a przy obecnym oblozeniu wykorzystywane byłoby przez cały rok... Ale po co myśleć głową jak wybory coraz bliżej??

45


gość ~gość (Gość)28.12.2017 12:44

Jak najszybciej wybory bo z panem Heinzlem tego w naszym mieście nie zrobimy to kłamstwo

71


gość ~gość (Gość)28.12.2017 14:07

Nam potrzebna jest porządna służba zdrowia. Dość tych basenów. A do lekarzy musimy jeżdzić do Bełchatowa albo i Łodzi.

96


do gość ~do gość (Gość)28.12.2017 14:54

zxacznij się zdrowo odżywiać i uprawiać sport to i lekarze ci nie będą potrzebni

54


ja piotrków ~ja piotrków (Gość)28.12.2017 14:58

panie prezydencie panu już dziękujemy czas na zmiany mam nadzieje ,że pan G. Lorek podejmie się rządzenia tym miastem i zrobi tu w końcu porządek głosy pis ma pan za sobą

119


wątpiący ~wątpiący (Gość)28.12.2017 16:38

i będzie dokończony remont Zalesickiej kosztem Roosevelta i Żelaznej

41


madeINpoland ~madeINpoland (Gość)28.12.2017 18:16

własnie tego brakuje w naszym miescie basenu i jeszcze modernizacja jeziora bugaj kasa sama by szla dla miasta

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat