metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
matka matką ~matka matką (Gość)20.10.2015 17:11

Brak słów teraz gdzie jest najwięcej zachorowań zamknąć oddział brawo czy ktoś pomyślał o dzieciach? A skąd rodzice mają brać pieniądze na przejazdy do innych placowek??? Gratuluję

282


gość47 ~gość47 (Gość)20.10.2015 17:46

jak dobrze że zamkneli mam tylko nadzieję że kiedy będą odnawiać to odnowią też ordynatorkę

101


www ~www (Gość)20.10.2015 17:57

Jak by prywaciarz zrobił remont zimą to by go fundusz puścił z torbami.

70


koll ~koll (Gość)20.10.2015 16:44

Jak byłem na SORZE na Rakowskiej i na Roosevelta , to się zastanawiam po co nam te dwa stare i nieprzyjazne rumple. Lepiej jeden szpital i porządny personel. Piotrkowskie szpitale to punkty zborne do redystrybucji pacjentów po okolicy do innych szpitali -MASAKRA

183


Mis ~Mis (Gość)20.10.2015 16:50

Głosujcie dalej na PiS i Po.

73


xyz ~xyz (Gość)20.10.2015 18:36

I dobrze powinni zrobic wymiane bardzo milej I kompetentnej pani ordynator....

61


Mama ~Mama (Gość)20.10.2015 20:36

Jestem obecnie na tym oddziale z 6miesiecznym dzieckiem opieki rzadnej wielka laska a co poniektore pielegniarki to tylko spia i kawe pija ludzie cyrk zamknijcie wszystko a gdzie pani ordynator dorobila sie juz i ma wszystko gdzies

84


były pracownik ~były pracownik (Gość)20.10.2015 17:44

Nie no bez żartów. Remont wyremontowanego oddziału???
Przecież to chodzi o brak personelu. Pracownicy odchodzą z tego szpitala z taką częstotliwością jak nasi rodacy wyjeżdżają za granicę. Wystarczy spojrzeć na stronę szpitala. W zakładce praca: szpital pilnie zatrudni TRZECH pediatrów.
- zamknięta pediatria;
- zamknięty zakaźny;
- zamknięta pododdział toksykologiczny;
- zamknięta psychiatria dzienna;
Niestety personelu ubywa bo atmosfera pracy w tym szpitalu jest bardzo zła. No i oczywiście zarobki. Personel średni pracuje w okrojonym składzie . Kilka osób musi opiekować się 20-30 pacjentami, a na ratunkowym to pewnie nawet i 100 na dobę(pracuję teraz w Łodzi i wiem jak praca na ratunkowym wygląda).

221


pacjent ~pacjent (Gość)20.10.2015 22:24

pielęgniarki robią łaskę choremu i tylko czekają żeby im dać-powinni zamknąc całkowicie ten oddział

41


XXXX ~XXXX (Gość)21.10.2015 02:38

Jak juz robia ten remont to chociaż niech pamietaja ze mali pacieci lepiej czuja się w kolorowch bajkowyc salac a nie same pastele szarości i zielen bleee....... chociaż sciany niech będą przyjazne dzieciakom skoro personel niepotrafiI!!!!!!

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat