metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
broda ~broda (Gość)26.02.2016 09:42

Cytuję:
Samą rewitalizację rzeki wykonamy w tym roku, ...


Rzeka - jak to brzmi.

21


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)26.02.2016 19:09

Chodziłem do przedszkola, którego resztki murów są przylepione do tej zniszczonej narożnej kamienicy. Ogród wychodził na ulicę Zamkową i Pereca - widać było z niego Zamek Królewski. W kamienicy obok przedszkola (nieistniejącej) był sklepik spożywczy - mama kupowała mi w nim lizaki, takie z żołnierzykami, jak wracaliśmy do domu. Dziś to wygląda jak po wojnie. Jeśli muszę tamtędy przechodzić, to aż żal patrzeć na to wszystko, bo w pamięci mam dawny obraz, kiedy Starowarszawska tętniła życiem - było tam kilka sklepów, bar i restauracja.

20


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)25.02.2016 15:26

Proszę, aby ktoś mi wytłumaczył co pani Majaczyna pseudonim "Asfalt" ma na myśli mówiąc:
"Samą rewitalizację rzeki wykonamy w tym roku, ale przy udziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, ponieważ w miejsce rzeki, która kiedyś była elementem Podzamcza, wejdzie przedmurze łącznie z Placem Niepodległości"
Czytam kilka razy i od słowa "ponieważ" nic nie rozumiem.

141


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat