metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Elly ~Elly (Gość)01.06.2017 22:01

A czy Państwa kolega po fachu, Pan Redaktor Baryła, zachował się i pospieszył z gratulacjami?

23


Radio gaga ~Radio gaga (Gość)02.06.2017 15:55

Fajne radio.Słucham , lubię i trzymam za was kciuki. :-)

12


wrzucam jednak płytę ~wrzucam jednak płytę (Gość)02.06.2017 16:53

Irytujące są te audycje ze skrzykliwym damskim głosem.

50


Radio Piotrków! ~Radio Piotrków! (Gość)02.06.2017 19:23

Fajnie, tylko nie mam pojęcia po jaką cholerę zmieniono nazwę z "Radia Piotrków", na jakąś "Strefę FM"?... Radio Piotrków to naturalna nazwa lokalnego radia, które po nazwie można zlokalizować, że jest z Piotrkowa, a co oznacza "Strefa FM"? "FM" to po angielsku: Frequency Modulation, czyli po polsku: modulacja częstotliwości. A jest to po prostu system przekazywania radiowego sygnału analogowego na falach ultrakrótkich, z których korzystają chyba już wszystkie rozgłośnie, przynajmniej w Polsce. No więc co to za "strefa"? Strefa fal ultrakrótkich? Czy to w jakikolwiek sposób identyfikuje rozgłośnie z naszym miastem?... Po co była ta zmiana?

50


derty ~derty (Gość)02.06.2017 07:49

A ja się dawno przełączyłem na Vox Fm. Poranny program od 6 do 9 w tym radio to lepsze niż kabaret. Poszukajcie i posłuchajcie.

23


97-300 97-300ranga02.06.2017 10:27

Muzyka w tym radiu była dobra jak puszczał ją śp. Krzysiu Wiaderek który miał bardzo bogatą prywatną płytotekę ,po śmierci Krzysztofa już tylko jazda w dół . Wszyscy już o nim zapomnieli ?

75


mk ~mk (Gość)09.06.2017 13:39

Robert, to radio przecież nie ma głośnika.

20


mcclay mcclayranga01.06.2017 19:03

Kolejnych 25-ciu lat składa znany dla Was Łowca Burz z Bełchatowa wraz z całą ekipą " Centrum Monitoringu i Ostrzeżeń Pogodowych - Bełchatów " . !! :)

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat