metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
qqqqqqqqq ~qqqqqqqqq (Gość)25.05.2017 13:28

Bardzo dobrze że urząd zabrał się za oczyszczanie Bugaja,duży plus za to.

81


gość ~gość (Gość)25.05.2017 13:45

Tzn. dopiero po upływie 1 roku woda będzie w miarę czysta. To nie można tego było zrobić wcześniej? A tak z ciekawości, zastanawiam się na ile sezonów to czyszczenie wystarczy? Proponuję również przegonić stamtąd tych pseudo rybaków. Po co zarybiają to kąpielisko? Czy mają na to zgodę władz miasta? A po drugie, niech to towarzystwo zacznie po sobie sprzątać! Bo tam to jest jedno wielkie wysypisko śmieci.

92


pitero ~pitero (Gość)25.05.2017 13:45

czy te preparaty oczyszczą zbiornik z butelek szklanych, puszek, złomu itp. zanieczyszczeń?

82


luk ~luk (Gość)25.05.2017 13:49

Ja wam to wleje za 100 k PLN

20


Witek ~Witek (Gość)25.05.2017 14:55

Takie miasto a kąpieliska nie ma bo to co jest to sadzawka dla kaczek nawet normalnego piachu tu nie ma jak nad zalewem

52


cynik ~cynik (Gość)25.05.2017 16:54

Jak ten zbiornik /większy/ wyglądał w połowie lat osiemdziesiątych mam zdjęcia. Po koniec dekady zbiornik był mechanicznie oczyszczony z przybrzeżnej zieleni. "Rewolucja" zrobiła swoje. Gospodarza brakło. Ale woda została. W zależności od opadów ...syf lub "zupa szczawiowa" z dodatkiem śmietany. A decydenci się dochodzą...Może ta terapia ten mniejszy zbiornik uratuje...Ten większy... Nie ja za to biorę pieniądze.

61


knaga ~knaga (Gość)25.05.2017 17:32

śmiechu warte wstyd dla miasta że dopuszcza i nazywa to kąpieliskiem czy ktoś się znajdzie aby zainwestować w te tereny bugaja jak i zbiorniki tu coś zrobić a nie ładować kase w jakom mediateke komu ona potrzebna za pare lat bugaja nie bedzie tak zarośnie

35


xxx ~xxx (Gość)25.05.2017 13:11

brudny jest ten bugaj bardzo

80


?? ~?? (Gość)25.05.2017 18:23

Ten preparat da radę z tymi setkami zśniętych ryb co zdechły w zimę?

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat