metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
szch ~szch (Gość)10.11.2012 10:21

Już widzę te tłumy gimnazjalistek i licealistek.

00


No tak ~No tak (Gość)10.11.2012 13:27

No tak piotrkowska jelita bawi się na koszt Piotrkowian niczym jelita ogólnopolska(warszawkakrakówekgdańszczyk...) na koszt Polaków z okazji naprzykład 60 lat TVP albo 50 lat 3 programu PR albo innych okazji. Jedno wielkie świństwo idziadostwo. Wydrwigrosze...... A potem brakuje funduszy na prawdziwe potrzeby mieszkańców i obywateli oświata, lecznictwo, infrastruktura.....

00


koma7 ~koma7 (Gość)10.11.2012 16:12

Ten "artysta" (już nie napiszę w jakiej dziedzinie) nie istniałby, gdyby nie lansowanie jego TFURCZOŚCI przez TT, ep, i DŁ. Szkoda, że głupotę wspieracie i marnowanie publicznych pieniędzy.

00


larwa ~larwa (Gość)10.11.2012 18:42

Ale wystawa niezła.Pełen szacun!

00


szch ~szch (Gość)10.11.2012 23:22

"koma7" napisał(a):
Ten "artysta" (już nie napiszę w jakiej dziedzinie) nie istniałby, gdyby nie lansowanie jego TFURCZOŚCI przez TT, ep, i DŁ.


Niestety Piotrków to kulturalny zaścianek, co wykorzystują tacy ludzie, jak samozwańczy "artysta" S. Gajda. Ustawił się dobrze: dostaje kasę od miasta i jest idolem nastolatek.

00


ja cię ~ja cię (Gość)11.11.2012 06:13

Co mam myśleć o gościu,który za nasze podatki wiesza na ścianie swój portret

00


ares1 ~ares1 (Gość)11.11.2012 07:59

"szch" napisał(a):
Niestety Piotrków to kulturalny zaścianek, co wykorzystują tacy ludzie, jak samozwańczy "artysta" S. Gajda. Ustawił się dobrze: dostaje kasę od miasta i jest idolem nastolatek.


Racja :(((

00


miara ~miara (Gość)11.11.2012 13:29

Czy nie ma w Piotrkowie bardziej zasłużonych dla Kóltury?

00


maniek ~maniek (Gość)11.11.2012 17:36

A ja nie rozumiem znów tego marudzenia. Człowiek jeden z niewielu, któremu coś się chce robić, wcale nie za dodatkowe pieniądze, człowiek, który promuje nasze miasto, który mimo kiedyś problemów osobistych, jest uśmiechnięty, życzliwy itd.. Pewnie, ma wady, ale kto ich nie ma? Najlepiej narzekać, krytykować, pokazać jaka nędza. Przecież Ty też możesz coś robić, tylko jakoś Ci nie wychodzi, co?

00


larwa ~larwa (Gość)11.11.2012 18:12

Ależ ten Gajda drażni niektórych. Zazdrość im umysły zatruwa.Facet jest, jaki jest ale nikt nie zrobił w tym mieście więcej. Dlatego jeszcze raz- Szacun panu Gajdzie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat