metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sylwian ~sylwian (Gość)09.04.2024 10:21

Państwu Cubała, już dziękujemy. Ciekawe jak Janusz się trzyma?

52


Niechcic ~Niechcic (Gość)08.04.2024 12:57

Smierdzi wałkiem na kilometr, wszystko po to aby odbyła się druga tura

54


Sąsiad ~Sąsiad (Gość)09.04.2024 11:52

Tatooo , Tatooo bo on wygrał pierwszą tuuurę. Nic się nie przejmuj synku. Zawsze robotę Ci załatwiałem to i teraz załatwię :)

53


Drugi sąsiad ~Drugi sąsiad (Gość)09.04.2024 13:33

Tatooo , a jaką robotę mi załatwisz? Synku, będziesz kierownikieeem, kierownikieeem ... wszystkich wójtów i burmistrzów !!!

63


Goość ~Goość (Gość)10.04.2024 10:14

Jak gadka mu pójdzie jak w radiu to raczej nie przekona ... Ciężko chłopaka słuchać. Aż boli.

11


Jaa ~Jaa (Gość)09.04.2024 18:59

Artur wyjdź do ludzi, rozmawiaj daj się przekonać do siebie

92


Gościu ~Gościu (Gość)09.04.2024 10:30

Kowalczyk to będzie tragedia dla Rozprzy. Człowiek, który zmienia partie i poglądy, nie przyznaje się, że jest z PISu, omamia ludzi pokazując granty Urzędu Marszałkowskiego jako swoje, obiecuje siłownie, kartę mieszkańca i gruszki na wierzbie a ludzie mu wierzą i glosują, to człowiek który czczymi obietnicami zjednał wyborców, szczególnie kobiety z kół gospodyń, blokuje negatywne czyli prawdziwe komentarze, człowiek mściwy, pamiętliwy, który chce tylko władzy. W sejmiku województwa łódzkiego jest spalony, nikt go tam nie lubił, nie szanował, więc nawet nie startował, tylko chce władzy w Rozprzy. Mieszkańcy Rozprzy opamiętajcie się, on zadłuży gminę, nie zna się na samorządach, chce TYLKO władzy

127


go?ć_ewa ~go?ć_ewa (Gość)08.04.2024 15:05

Jestem za Pawłem Kowalczykiem. Potrzeba zmian.

109


Niech ~Niech (Gość)10.04.2024 15:20

Wyborcy mają dość włodarzy kojarzących się z alkoholem. Czy mocno zakrapiane imprezowanie po zebraniach strażackich i sołeckich to musi być tradycja? Tej garstce , która w tym uczestniczy to się oczywiście podoba bo się z ''władzą'' napiją i po plecach poklepią ale reszta ma już tego dość !!! Dobrze by taki nowy wójt był w stanie sobie darować takie atrakcje i opuścić imprezę w porę. Już nie wspomnę o spożywaniu w pracy albo pracy na tzw kacu. Rozprza już zyskała przez to rozgłos...

41


Bez nerwów ~Bez nerwów (Gość)11.04.2024 15:14

Jest druga tura wyborów. Niech mieszkańcy zadecydują. Obrażanie kandydatów z jednej czy drugiej strony to nic innego jak poprostu strach. Jednego ze może przegrać a drugiego że nie utrzyma przewagi w II turze. Nie sądzę aby tutaj kandydaci komentowali siebie nawzajem. Jeżeli tak to ani jeden ani drugi nie powinien zostać Burmistrzem. Do tych co obrażają słabe to.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat