metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ono onoranga11.02.2016 14:00

to ja odkupie swoje mieszkanie 49 metrów za taka cene jaka pani mowi a nie 3500 zl potem sobie przeliczacie powiedzcie o czynszu ja mam 518 plus do tego trzeba doliczyc prad gaz podgrzanie wody super cena na mieszkanie wlasnosciowe mnie nie stac bo bank nie da mi kredytu wiec pozostaje ten nieszczesny tbs juz drugi raz bym w to nie wszedl

70


ono onoranga11.02.2016 18:23

i może wkońcu skończy się wypalanie tam traw chyba że będą oddychać dymem i za każdym razem będą ewakuowani

50


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)11.02.2016 20:21

"Elżbieta Sapińska prezes TBS (ES): - Jedną z ofert taniego mieszkalnictwa jest TBS. U nas można już zamieszkać we własnym mieszkaniu za 30 tys. złotych."
w żadnym WŁASNYM!!! dlaczego ta kobieta wprowadza ludzi w błąd?

80


Z życia wzięte ~Z życia wzięte (Gość)24.02.2016 10:08

Od kiedy ta dzielnica jest sympatyczna ???????????????.Mieszkam tu 50 lat i jakoś nie dostrzegam tu nic sympatycznego.Stare Wyzwolenia i wszystko w temacie.

30


Przestroga ~Przestroga (Gość)14.06.2016 10:52

Nie kupujcie niech sobie sami tam zamieszkaja banda zlodziei .Chyba ze zrobia opcje wykupu.

21


BOB ~BOB (Gość)23.06.2016 19:51

A jak tam przetarg - kto będzie to budował na Broniewskiego

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat