metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Brzuzka ~Brzuzka (Gość)03.12.2013 11:19

Czyli spotkanie z "trupami" Politycznymi się odbyło.
Andrej i ząbek :)
Może tam ich poprą.. bo w Piotrkowie to raczej nie.
Najlepszym strzałem Andrzeja było zdjęcie z Pęciną..
BYE BYE !

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga03.12.2013 13:01

Piękne zdjęcie. Szkoda, że jego autor zapomniał o wyłączeniu lampy błyskowej.

00


osp ~osp (Gość)03.12.2013 14:57

Szok!!! Gospodarność po Polsku. Tyle pieniędzy na samochody które wyjada do akcji może 3 razy w roku. No ale na ćwiczenia można będzie pojeździć, na strażackie imprezki z pieniędzy podatników.
Jestem przeciwny takiemu wydawaniu pieniędzy!!!

00


Sikawkowy ~Sikawkowy (Gość)04.12.2013 01:09

"osp" napisał(a):
Tyle pieniędzy na samochody które wyjada do akcji może 3 razy w roku.

Człowieku zastanów się trochę i głupot nie pisz.... Ciekawe jakby tobie chałupa w ogniu stanęła a Straż by nie przyjechała bo by nie miała czym to byś wtedy wielce " płakoł " że Gminy na auto dla Straży nie stać...

"Piotrkowianin" napisał(a):
Piękne zdjęcie. Szkoda, że jego autor zapomniał o wyłączeniu lampy błyskowej.

Następny mundry... :-)

00


Julka ~Julka (Gość)04.12.2013 10:53

Jaki artykuł się by nie pojawił, to zaraz jak te wrony rzucają się do krytykowania. Ludzie czy cokolwiek Wam się podoba???

00


grabiczanka ~grabiczanka (Gość)04.12.2013 22:45

Nie komentujcie ile razy wyjeżdżają tylko cieszcie się że są! Niejednemu człowiekowi życie uratowali! Wiem co mówię bo niejednokrotnie widziałam płonące domy, pozrywane dachy i wypadki i właśnie strażacy ochotnicy pomagają innym jeżdżąc na akcje samochodami które posiadają, nie trzymają ich w garażach dla szpanu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat