metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Biedrońka ~Biedrońka (Gość)29.03.2017 16:47

Panie Cecotka może -WOŚP, OWSIAKA , albo Grodzkiej .

52


Cecotka Dariusz ~Cecotka Dariusz (Gość)29.03.2017 13:05

Zaremba już miał być zamiast ronda imienia Teybusa kiedy to Radny Brylski głośno protestował kiedy zaproponowałem nazwę sond bliźniaczych zamiast Marii i Lecha Kaczyńskiego nazwać je imieniem Bolka i Lolka to tak krzyczał Pan Brylski tak starał się zrobić z nas wariatów, że jedno rondo nazywa się Marii I Lecha Kaczyńskich a drugie Adama Trybusa.
Teraz wreszcie dopiął swego.
Jest towarzysz Zaremba.

75


xx ~xx (Gość)31.03.2017 11:42

Może niech już pan Przemysław nie daje swoich propozycji więcej. Już kiedyś optował za założeniem kamer w basenowych przebieralniach itp. Oby Panie Winiarski była to pana ostatnia kadencja jak Pan zapowiadał.
https://www.epiotrkow.pl/news/Przemyslaw-Winiarski-to-moja-ostatnia-kadencja,27289

20


anton won z MON ~anton won z MON (Gość)31.03.2017 11:17

Proponuję nazwy: Rondo Rewolucji 2015 , a drugie: Rewolucji 2019.

15


emilka82 ~emilka82 (Gość)31.03.2017 09:50

znowu wszyscy beda smiac sie z piotrkowa w koncu mlodzi zaczna uciekac z tego miasta i zostana sami rencisci i emeryci. a co z amfiteatrem odnowili i nie ma gdzie wyjsc z rodzinami a imprezy odbywaja sie na lotnisku nikt nie liczy sie z takimi szarymi osobami jak my. ludzie obudzcie sie tam na tych cieplych fotelach miasto umiera

50


dahamunzu ~dahamunzu (Gość)30.03.2017 23:09

Nekrofilia!

80


wanda ~wanda (Gość)30.03.2017 16:01

kaczora donalda byłoby najlepszym wyjsciem z tej sytuacij

35


Cecotka Dariusz ~Cecotka Dariusz (Gość)29.03.2017 14:23

Odnosiłem się do determinacji Radnego Brylskiego. Gdyby jeszcze był tak za mieszkańcami a nie za podwyzkami byłoby super.
I nie muszę zagłębiać się do biografi każdego patrona ulicy czy szkoły ja żyję dniem dzisiejszym i liczybsie dla mnie to co będzie jutro a historie zostawiam...
Politykom☺

82


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)30.03.2017 11:31

Pytanie do epiotrkow: czy głosowania w Radzie Miasta są anonimowe? Chyba nie, więc jeżeli piszecie, że ktoś był przeciw lub się wstrzymał należałoby napisać, który radny.

70


Nazwy ~Nazwy (Gość)30.03.2017 10:43

Nazwy powinny być ułatwieniem dla kierujących, a nie ujściem dla wybujałych myśli radnych...

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat