metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Aaaaa ~Aaaaa (Gość)22.06.2017 10:09

Ciekawe czemu ulgowy bilet jest tylko do 18 lat i jak ktoś studiuje. A licealiści muszą płacić jak za bilet normalny. To jest jakieś nie porozumienie, w całej Polsce ulgowe bilety są do 26 lat z legitymacją, wiem bo jeżdżę, a tutaj to jest jakieś chore... Poza tym przyda się remont i naprawa ciepłej wody pod prysznicami.

41


Kaja ~Kaja (Gość)22.06.2017 15:59

Ludzie serio macie problemy.Miasto nic nie proponuje-wiadomo lipa.Ale organizuje sie dla was jakies wydarzenie to tez zle.Nie masz ochoty jeden z drugim przyjsc bo to nie twoja bajka to nie przychodz a nie dajesz durne komenty.

53


Stały bywalec ~Stały bywalec (Gość)22.06.2017 22:39

Jak będzie ta piękna i miła blondynka,co tak dawno jej nie widziałem ,to idę...????

20


hahahahahahaha ~hahahahahahaha (Gość)23.06.2017 07:37

wielka mi noc basenów z normalnymi opłatami za wejściówki. wróżę ogromną frekwencję. przy takich okazjach jak noc basenów, powinny być co najmniej promocyjne ceny biletów albo nawet darmowe wejścia. piotrkowska wiocha.

70


ares1 ~ares1 (Gość)22.06.2017 08:16

W cenę wliczony jest czas korzystania z basenu???

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat