metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ares1 ~ares1 (Gość)02.04.2012 12:44

Jak się nie ma pomysłu na pozytywne rządzenie to się wyszukuje sztuczne problemy a najlepszym jest walka z kościołem.To ostatnio jest bardzo w modzie!

21


wnm ~wnm (Gość)02.04.2012 12:52

Ja mieszkam koło kościoła i mnie to nie przeszkadza przecież w kościele nie dzwonią 24/24.A może tak zamknąć straż pożarną bo ich syreny wyją przed wyjazdem do pożaru.Ten poseł to malutki człowiek z dumną miną .Zgadzam się całkowicie z twierdzeniami aresa1 - trafił w samo sedno sprawy .

10


Kaja S. ~Kaja S. (Gość)02.04.2012 13:01

No to żeś se strzelił fryz, Markpio! I soczewki kontaktowe także? Ale skoro do sitka żeś gadał, że nie jarasz, to po licho nosisz marihuankę w klapie tego B.DROGIEGO garniaka?
A ten akurat kościół rzeczywiście niepotrzebny, skoro blisko są trzy i świecą pustkami. No ale księstwo biskupie łódzkie musi w siłę rosnąć.

10


pkp ~pkp (Gość)02.04.2012 13:04

myślę, że Jan Paweł II bardziej by się ucieszył, by Jego imieniem nazwano powstający w tym miejscu Ośrodek (szeroko rozumianej) Pomocy Społecznej (żlobek, hospicjum, warsztaty terapii zajęciowej, świetlica, itp) z towarzyszącą funkcją kaplicy...

10


Piotr ~Piotr (Gość)02.04.2012 13:06

To pewnie narazie pisza same mochery od chojniaka,wiec niema co sie dziwić..

10


Tartu Tarturanga02.04.2012 13:19

Śmieszne te argumenty. Było sobie na wsi twierdzę wybudować otoczony lasem.
Ja też myślę, że tu kościół nie potrzebny bo trzy w okolicy jeszcze ( też koło siedlisk ludzi ) ale argumentacja taka, że dzwony będą biły to szokk .
Ja już bym bardziej się tą obwodnicą za oknami przejmował niż kościelnymi dzwonami.
Focus pod oknami budowali - też nie wszyscy byli zadowoleni

Komentarz był edytowany przez autora: 02.04.2012 13:22

10


Miks ~Miks (Gość)02.04.2012 13:21

Współczuję pechowej inwestycji nabycia mieszkania. Życzę jednocześnie szybkiej adaptacji. Może przeprowadzka do Chin, tam dzwony nie biją i kościołów mało.
Rozumie, że to były życzenia Wielkanocne, żeby dzwony kościelne zamilkły

01


obserwator ~obserwator (Gość)02.04.2012 13:21

jak chcą ciszę to..na wieś najlepiej wrócić.....

10


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)02.04.2012 13:29

A więc Tak
- Jakbyście wydali 400 tys zł na mieszkanie "Jadaczka" by wam się nie zamykała ( miała być spokojna dzielnica)
- jestem przeciwny budowie kościoła
- wybudujmy szkołę
- przykre że mieskzając tam chcialiśmy miec spokoj
- zawsze stawiają "dom boży" przy domostwach bogatych.
Przykład - Wierzeje, Łodzka,
Kasa kasa kasa kasa
i spowiedz przez I FONA !!!
Jezu trzymaj mnie bo....
Nie rozumiem tego miasta
Jeśli kościół ma HONOR to nie powinien sie PCHAC tam gdzie go nie chcą !!!!!!!!!
Trochę skromności a nie pychy !!!
Kościół niech odda mieszkańcom rekompensatę.
Ale Pamiętajcie że możcie "rozgrzeszyć" władzę ...
Prezydent im to sprzedał za "dobre" pieniądze.
"panienki" wyrzucają szkołę dla "Swoich potrzeb"
Skandal goni skandal ?

10


sklave sklaveranga02.04.2012 13:34

A na temat: HALI BALONOWEJ, CONCORDII, TRZYNASTYCH PENSJI W MAGISTRACIE, PRZENOSZENIA LICEUM, POWOŁANIA DRUGIEGO ASYSTENTA
.....nic cisza sza. Wszak dziś RP to przyszły sojusznik który na siłę stara się o względy Wielkiego Kozła bożka w Warszawie.
Znaczy się Palikot wraca tam skąd wyszedł.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat