metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okoń ~okoń (Gość)15.04.2012 23:46

Nie zapomnę, które media po katastrofie smoleńskiej powtarzały kłamliwe doniesienia rosyjskie i szkalowały gen. Błasika. Czy ktoś za to powiedział słowo "przepraszam". 3 dni temu w Polsat News poseł PO, który był archeologiem badającym wrak na jesieni 2011 r. powiedział, że mniejsze części nie były przeglądane a rzucone na bok i prawdopodobnie wśród nich mogą być jeszcze szczątki ludzkie. Tak powiedział młody poseł PO

00


Mateusz ~Mateusz (Gość)16.04.2012 00:07

@uczestnik marszu w obronie wolnych mediów
Bzdur powiadasz, dziesięć osób w każdym szeregu? Zabawne gdzie Ty to widzisz http://iv.pl/images/02053921102380319906.jpg ?
Ludzi pod 'sercem' było mniej? Śłedziłem razem z moją dziewczyną cały marsz od samego początku (śmiejąc się przy okazji bardzo głośno), i jakoś nie widziałem nawet jedej osoby która by się odłączyła.
A to o tym że gdy pierwsi uczestnicy dochodzili do Mc Donaldsa ostatni wchodzili w Ak, to najzwyklejsze kłamstwo, albo zwykła niewiedza. Tak się składa że stałem na schodach obok Bre Banku filmując pochód i robiąc to zdjęcie. Gdy cały marsz przeszedł już obok hotelu, I GDY JUŻ WSZYSCY BYLI NA AK, wróciłem do Piłsudskiego, przeszedłem na światłach na drugą stronę Ak. Następnie wyprzedziłem pochód i filmowałem jego czoło obok Mc Donaldsa. :)

00


lukch ~lukch (Gość)16.04.2012 00:17

Błędne jest założenie, że nie zgadzanie się z PiS lub TV Trwam = poparcie Tuska, PO itd. Czarno-biały świat nie istnieje. Istnieje za to nieskończenie wiele odcieni szarości.

00


dafne ~dafne (Gość)16.04.2012 00:32

"lukch" napisał(a):
Czarno-biały świat nie istnieje.


Nieprawda.
Dobro - Zło
Uczciwość - Złodziejstwo

"lukch" napisał(a):
Istnieje za to nieskończenie wiele odcieni szarości.


Widzisz tutaj jakieś pole do negocjacji? Chcesz stopniowania, jak w przymiotnikach? Jakieś wartościowanie zastosujesz?

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)16.04.2012 06:34

"lukch" napisał(a):
Błędne jest założenie, że nie zgadzanie się z PiS lub TV Trwam = poparcie Tuska, PO itd. Czarno-biały świat nie istnieje. Istnieje za to nieskończenie wiele odcieni szarości.


Tego akurat moher nie zrozumie. Powinni nosić turbany i krzyczeć : dźi-had!(ewentualnie zrzucić się na koncesje i po kłopocie}

00


WMs ~WMs (Gość)16.04.2012 08:07

haha... panie z Wolborza są w tej sekcie...

00


tolerancyjna ~tolerancyjna (Gość)16.04.2012 09:39

Mimo mojej tolerancji dla różności widzę, ze niektórzy mimo braku ostrego słońca są w ciemnych okularach. czyżby wstydzili się udziału w tak "szczytnym celu"?

00


P51 ~P51 (Gość)16.04.2012 10:35

A ja tam jestem za dopuszczeniem TV Trwam do "multipleksu"
Czy w ten sposób wzrośnie oglądalność stacji? Moim zdaniem nie. Będą to oglądać nadal ci sami , widoczni na zdjęciach. Przynajmniej będą siedzieć w domu a nie będą robić zamieszania na ulicach miasta...
Nawiasem mówiąc to zamieszanie zostało zorganizowane i sfinansowane ( no bo przecież biedne emerytki nie ślęczały w domu nad transparentami i banerami PiS...) nie przez tych biednych,wmanipulowanych w interes innych,ludzi...

00


Doker ~Doker (Gość)16.04.2012 10:48

"zegarek" napisał(a):
Chojniak też szedł z moherami ??


Owszem. I nie tylko prezydent miasta, lecz także przewodniczący rady miasta, asystentka prezydenta i nowy asystent (na pierwszym planie). Proszę bardzo:
http://img215.imageshack.us/img215/7760/marszz.jpg

00


Olo ~Olo (Gość)16.04.2012 11:05

Bez emocjonalnie powiem że jednak trochę narodu "mocherowego" było. No chyba że to są efekty specjalne. Po za tym portalowy reporter był tylko przed kościołem jak marsz się jeszcze nie zaczął i dlatego taka mała liczba ludzi im wyszła. Portal powinien rzetelnie pisać .Bo mi się wydaje że chcieli być z newsem pierwsi a nie rzetelni. Bez względu na rodzaj doniesienia na początku jest rzetelność.
CHODŹCIE Z NAMI MOCHERAMI

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat