metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
modem ~modem (Gość)20.04.2012 22:38

"pawelszczesniak" napisał(a):
Natomiast w związku z doniesieniami medialnymi Dziennik Łódzki będzie oczywiście pozwany do sądu - mówił w radiu Strefa FM Paweł Szcześniak.


Może sobie mówić, co chce. Co bowiem takiego zrobiła gazeta poza tym, że poinformowała o fakcie? Napisała tylko to, co miało miejsce. Nic ponadto.

00


Agent TOMEK ~Agent TOMEK (Gość)21.04.2012 07:31

Co Paweł robił ( Z mafią Syclijską )w Andrespolu z zakładach Zbyszko?

00


ciekawski ~ciekawski (Gość)21.04.2012 09:24

"MaNo" napisał(a):
a może warto sprawdzić skąd Pan Z. ma takie pieniądze 1,6mln EURo? Pożyczył i ma się całkiem nieźle, na życie nie brakuje. Może zainteresuje się tym Urząd Skarbowy z ul. Wroniej 65 - jakie dochody wykazuje Pan Z.


A kto jest "z"?

00


CIEKAWOSTKA ~CIEKAWOSTKA (Gość)21.04.2012 09:26

KIM JEST MAĆKOWIAK? TO ON STERUJE TYMI Z PIO, KTÓRZY MARZĄ BY OBJĄĆ WŁADZĘ W MIEŚCIE? NIE PODOBA IM SIĘ CHOJNIAK, BO CO NIE JEŹDZI TAKIM AUTEM JAK ONI, NIE MA INWESTYCJI WE WŁOSZECH? NO I DOBRZE, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH SĄ JESZCZE UCZCIWI LUDZIE TACY JAK NASZ PREZYDENT!

01


clio ~clio (Gość)21.04.2012 10:29

"CIEKAWOSTKA" napisał(a):
KIM JEST MAĆKOWIAK? TO ON STERUJE TYMI Z PIO, KTÓRZY MARZĄ BY OBJĄĆ WŁADZĘ W MIEŚCIE? NIE PODOBA IM SIĘ CHOJNIAK, BO CO NIE JEŹDZI TAKIM AUTEM JAK ONI, NIE MA INWESTYCJI WE WŁOSZECH? NO I DOBRZE, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH SĄ JESZCZE UCZCIWI LUDZIE TACY JAK NASZ PREZYDENT!


Co się tak przyssałeś do p. Maćkowiaka? Nie wyszydzaj i pilnuj swojego idola Chojniaka. Przyjdzie czas, że zmienisz zdanie albo jesteś na to za głupi.

00


Nikoś ~Nikoś (Gość)21.04.2012 10:39

Dlaczego tyle lat panem Szcześniakiem nie zainteresowało się CBA i CBŚ?!?

00


nela ~nela (Gość)21.04.2012 11:40

"clio" napisał(a):
~clio (Gość)
60 minut temu, 10:29
"CIEKAWOSTKA" napisał(a):
KIM JEST MAĆKOWIAK? TO ON STERUJE TYMI Z PIO, KTÓRZY MARZĄ BY OBJĄĆ WŁADZĘ W MIEŚCIE? NIE PODOBA IM SIĘ CHOJNIAK, BO CO NIE JEŹDZI TAKIM AUTEM JAK ONI, NIE MA INWESTYCJI WE WŁOSZECH? NO I DOBRZE, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH SĄ JESZCZE UCZCIWI LUDZIE TACY JAK NASZ PREZYDENT!
Co się tak przyssałeś do p. Maćkowiaka? Nie wyszydzaj i pilnuj swojego idola Chojniaka. Przyjdzie czas, że zmienisz zdanie albo jesteś na to za głupi.


Przyjdzie czas,mam nadzieję,kiedy wyjdzie na jaw kto na czym się wzbogacił i wtedy zobaczymy clio kto będzie głupi.Myślę,że ludzie,którzy od lat obserwują co się dzieje w mieście i znają stare piotrkowskie rodziny doskonale wiedzą co i kto jest wart.Niektórzy jeszcze pamiętają wyrządzone krzywdy.Katastrofą byłyby rządy Maćkowiaka i reszty.Już teraz ludzie pracują jak ''biali murzyni'' w stresie.Dopiero był by prywatny FOLWARK!

10


07 ~07 (Gość)21.04.2012 11:58

Agent Tomek napisał prawdę są to zakłady mięsne ZBYSZKO w Andrespolu Tylko ciekawe jakie układy ma Paweł z mafią Syciliską ( ma siostrę na Sycyli)

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga21.04.2012 13:01

"CIEKAWOSTKA" napisał(a):
bla bla bla

Ten komentarz powinien zostać usunięty za naruszenie regulaminu: http://www.epiotrkow.pl/forum/regulamin

Cytuję:
3. (...)
Komentarze zawierające poniższe treści będa usuwane bądź nie będą publikowane:
(...)
- napisane wielkimi literami

Niestety, moderator ma to gdzieś.

00


Aman Amanranga22.04.2012 11:07

"jug" napisał(a):
Co za chłam, to publikowanie komentarzy. Co za chłam.

Zdecydowanie, popieram. Ja bym poszedł dalej i tych wszystkich co tutaj opublikowali komentarze pozwał do sądu, łącznie z tobą i mną. :-)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat