metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
BMW ~BMW (Gość)20.04.2012 17:08

Dziennik Łódzki na swojej stronie internetowej dopisał ciąg dalszy tej sprawy: cytuję: - Policja przekazała Prokuraturze Łódź-Widzew sprawę dotyczącą radnego z Piotrkowa Trybunalskiego. Właściciel firmy złożył w czwartek zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Właściciel zakładów mięsnych poinformował, że radny wyłudził 1,6 mln euro. - Zawiadomienie zostało przyjęte na komendzie w Koluszkach. Policja oprócz piotrkowianina zatrzymała też Włocha. Decyzją prokuratora po przesłuchaniu w charakterze świadków mężczyźni zostali zwolnieni do domu - mówi st. sierż. Anna Cieślik z Komendy Powiatowej Policji Łódź Wschód w Koluszkach. - Sprawa została przekazana do prokuratury Łódź Widzew.

00


gigi ~gigi (Gość)20.04.2012 18:02

to taki robin hood,zabiera bogatym i.....

00


Kolega ~Kolega (Gość)20.04.2012 18:15

Pan Paweł powinien być prześwietlony przez C.B.A

00


jug ~jug (Gość)20.04.2012 18:31

Co za chłam, to publikowanie komentarzy. Co za chłam.

00


juwar ~juwar (Gość)20.04.2012 19:26

Radny RIG-u.
Gdy Prezydent Piotrkowa uniemożliwił im "kręcenie lodów" w Piotrkowie,to "kręcą lody" gdzie się da.BRAWO PACZKA MAĆKOWIAKA.cdn

00


ja... ~ja... (Gość)20.04.2012 19:40

tak patrzę na te fotki i jakoś już po twarzy coś mi tu nie pasuje że "uczciwy"takie przeczucia zawsze mam...

00


MaNo ~MaNo (Gość)20.04.2012 20:14

a może warto sprawdzić skąd Pan Z. ma takie pieniądze 1,6mln EURo? Pożyczył i ma się całkiem nieźle, na życie nie brakuje. Może zainteresuje się tym Urząd Skarbowy z ul. Wroniej 65 - jakie dochody wykazuje Pan Z.

00


RIG to takie dobre chłopy ~RIG to takie dobre chłopy (Gość)20.04.2012 21:53

nawet w trosce o miasto Piotrków Trybunalski chcą zrobić referendum.Są bardzo przedsiębiorczy, zarabiają grubą forsę na czym i na kim się tylko da.Władza w Piotrkowie im się nie podoba bo za uczciwa

00


modem ~modem (Gość)20.04.2012 22:30

"ja..." napisał(a):
tak patrzę na te fotki i jakoś już po twarzy coś mi tu nie pasuje że "uczciwy"


Racja.

00


mieszczanka ~mieszczanka (Gość)20.04.2012 22:36

A kto to jest p. Z z łódź Widzew czy ktoś wie - może warto spytać człowieka czy go okradli. A może to tylko nagonka !

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat