metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pacjentka ~pacjentka (Gość)15.06.2014 23:13

nie wsszyscy pacjenci są za powrtotem. ja i tych których znam proszą żeby nie wracać juź do tej nory w sądzie. teraz są wreszcie właściwe warunki, bo tam straszny bałagan był. ważne dla nas żeby tylko lekarza nie zmienili.

11


P51 ~P51 (Gość)15.06.2014 23:47

"kolak" napisał(a):
Co ma starosta do naszej przychodni, przecież on za wsie odpowiada, a nie za nas.


...a ma to kolaku,że jest "organem załozycielskim" Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej,bo taką ma nazwę ta medyczna instytucja. I jako taki decyduje o wszelkich wydatkach związanych z działalnością. I strasznie ich nie lubi...Tych wydatków...Nawet próbował się pozbyć szpitala w zeszłym roku jak gorącego kartofla ;-)

20


wace ~wace (Gość)16.06.2014 07:00

dla sprawiedliwości to ja jestem zapisany do tej przychodni i uważam że obecne umiejscowienie i budynek jest o wiele lepsze . apel podpisałem bo nie wypadało mi odmówić personelowi, ale nie chcę żeby wracano na toruńską gdzie ciasno i brudno. zdrowia wszystkim życzę

12


wolny czlowiek ~wolny czlowiek (Gość)16.06.2014 10:57

Jeżeli Starosta z dyrektorem szpitala nie znajdą pieniędzy na remont to należy w miejsce obecnego Starostwa przy ul Dąbrowskiego przenieść przychodnię nr 1 a starostę z Radą powiatu przenieść w miejsce obecnej przychodni by zobaczyli jak pracuje podległe kierownictwo szpitala.Takka wersja na pewno spowoduje że dyrekcja szpitala szybko znajdzie pieniądze na remont. Zaznaczam , że Sąd chce partycypować w remoncie.Proponuje też by ktoś niezależny sprawdził wydatki okolicznościowe w starostwie , w szpitalu i w Urzędzie Prezydenta Miasta.

20


tutaj tutajranga16.06.2014 11:22

"wolny-czlowiek" napisał(a):
~wolny czlowiek (Gość)
23 minuty temu, 10:57
Jeżeli Starosta z dyrektorem szpitala nie znajdą pieniędzy na remont to należy w miejsce obecnego Starostwa przy ul Dąbrowskiego przenieść przychodnię nr 1 a starostę z Radą powiatu przenieść w miejsce obecnej przychodni by zobaczyli jak pracuje podległe kierownictwo szpitala.Takka wersja na pewno spowoduje że dyrekcja szpitala szybko znajdzie pieniądze na remont. Zaznaczam , że Sąd chce partycypować w remoncie.Proponuje też by ktoś niezależny sprawdził wydatki okolicznościowe w starostwie , w szpitalu i w Urzędzie Prezydenta Miasta.


Znakomity wpis.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat